Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
TransBaltica 2015 izbraukuma sesijā Liepājā diskutēs par tranzītbiznesa aktualitātēm
05. jūnijs, 2015
Šodien, 5. jūnijā, Liepājā, viesnīcas „Europa City Amrita Hotel” konferenču zālē notiks starptautiskās konferences „TransBaltica 2015” izbraukuma sesija- diskusiju un biznesa forums, ko organizē Latvijas Tranzīta Biznesa asociācija sadarbībā ar LR Satiksmes ministriju, Latvijas Dzelzceļu un Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldi. Foruma tēma: „Biznesa, investīciju un izglītības sadarbība”. Projekts tiek īstenots sadarbībā ar LIAA un ERAF.
Izbraukuma sesijas konferenci Liepājā atklās Liepājas domes un speciālās ekonomiskās zonas valdes priekšsēdētājs Uldis Sesks, pozicionējot Liepāju kā efektīvu rūpniecības un tranzīta reģionālo centru ar nākotnes attīstības perspektīvām. Tāpat par pieredzi Liepājā informēs jau esošo ražošanas un ostas uzņēmu pārstāvji.
Foruma dalībnieki iegūs informāciju par pilsētas un ostas attīstības perspektīvām, investīciju piesaistīšanas nosacījumiem, par Latvijas valsts politiku ekonomiskās sadarbības, tranzīta un transporta infrastruktūras attīstības projektu finansēšanas jomā un stimuliem investīciju piesaistei.
Starptautiskās konferences „TransBaltica 2015” izbraukuma sesija mērķis ir veicināt Liepājas pilsētas un Liepājas speciālās ekonomiskās zonas atpazīstamību Latvijas un ārvalstu komercdarbības vidē, panākt izdevīgāku un nozīmīgāku pozicionējumu tranzīta nozares nevalstisko organizāciju sadarbībā ar valsts atbildīgajām institūcijām un reģiona uzņēmējiem. Paredzētas plašas diskusijas par Baltijas transporta un tranzīta tirgu, veltot īpašu uzmanību nozares attīstībai turpmākajos gados.
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30