Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
Iepazīsti Liepājas ostas un LSEZ kapitālsabiedrību iespējas
29. аprīlis, 2014
Šā gada 8. maijā no plkst. 12:00 – 16:00 Liepājas universitātes Aktu zālē Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde un Liepājas Universitāte aicina pilsētas vidusskolēnus uz karjeras dienu “Liepāja - tava nākotne”, lai iepazīstinātu ar darba un karjeras iespējām Liepājas ostā un Liepājas speciālās ekonomiskas zonas kapitālsabiedrībās.
Ikviens jaunietis agrāk vai vēlāk domā par to, kādu augstākās izglītības programmu un profesiju izvēlēties. Tā ir izvēle, no kuras atkarīga jauniešu nākotne. Liepājai ir ostas un ražošanas uzņēmumi, kuriem ir un būs nepieciešami izglītoti un kvalificēti speciālisti ar labu izglītību un zināšanām. Karjeras dienas “Liepāja - mana nākotne” mērķis ir sniegt jauniešiem papildus informāciju par tām iespējām ko ilgtermiņā piedāvā Liepājas osta un LSEZ kapitālsabiedrības, kā arī tranzītbiznesa nozare kopumā.
IVO KOLIŅŠ, Liepājas SEZ pārvaldes Investīciju un mārketinga daļas vadītājs: „Pēdējo desmitgažu laikā ir vērojama tendence, kad attīstības centri attālinās no izejvielu ieguves vietām, attīstoties vietās, kuras raksturo attīstīta transporta infrastruktūra un jau esoša iedzīvotāju koncentrācija. Liepāja nekad nekonkurēs ar lielajiem, daudzmiljonu pilsētās izveidotajiem attīstības centriem, tomēr arī mēs, izmantojot Liepājas ģeogrāfiskā novietojuma priekšrocības un šeit dzīvojošo iedzīvotāju potenciālu, varam dot arī savu pievienoto vērtību un secīgi gūt labumu no globālajiem ražošanas un loģistikas procesiem. Līdz ar ko ir īpaši svarīgi, lai šodienas jaunieši, izvēloties savu nākotnes profesiju, būtu pietiekoši informēti un apzinātos savas perspektīvas un iespējas, uzsākt savas darba gaitas tieši Liepājā.”
Liepājai ir paveicies, ka tai ir arī sava augstskola – Liepājas Universitāte, kas nodrošina iespēju tepat uz vietas saņemt kvalitatīvu izglītību un arī praktiskās iemaņas, izmēģinot arī savas spējas uzņēmējdarbībā, ko piedāvā Kurzemes Biznesa inkubators.
Inese Lūsēna –Ezera, LiepU Vadības un sociālo zinātņu fakultātes dekāne: „Esam ļoti priecīgi par iespēju kopā ar Liepājas SEZ pārvaldi uzrunāt Liepājas vidusskolēnus gan par karjeras iespējām Liepājā, gan augstākās izglītības/profesijas iegūšanu tieši Liepājas Universitātē. Pats būtiskākais, ka Liepājas Universitātes studiju klāsts gan vadības, gan inženierzinātņu jomā saskan ar Liepājas SEZ dažādu jomu uzņēmumu vajadzībām: LiepU piedāvājumā ir gan loģistikas, uzņēmējdarbības procesu vadību, komunikācijas vadības studiju iespējas, gan arī iespēja iegūt inženiera kvalifikāciju mehatronikā, vides inženiera kvalifikāciju, u.c. Mūsu uzdevums ir parādīt, ka Liepājā ir gan izglītības, gan arī karjeras iespējas. Svarīgākais vidusskolēnam ir „zināt, ko vēlies!” Ja zinās, ko vēlas, tad tā arī būs pareizā izvēle!”
Interesentus, aicinām pieteikties līdz 1. maijam – liepa.osta@gmail.com
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30