Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
Rezervē teritoriju Karostā ražošanas uzņēmuma būvprojekta izstrādei
05. februāris, 2014
Liepājas speciālās ekonomiskās zonas valde, izskatot SIA „Aton Eko” iesniegto biznesa plānu, atbalstīja uzņēmuma ieceri izveidot Karostā, Lazaretes ielā ražošanas uzņēmumu un nolēma slēgt ar SIA „ATON EKO” nekustamā īpašuma nomas tiesību rezervēšanas līgumu uz vienu gadu ražotnes būvprojekta izstrādei.
Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde saņēma iesniegumu no SIA „ATON EKO” ar lūgumu rezervēt Lazaretes ielā 8A, Liepājā nomas tiesības „Ražotnes būvprojekta” izstrādei.
Guntars Krieviņš, Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieks: „Nekustamais īpašums Lazaretes ielā 8a, saskaņa ar Liepājas pilsētas teritorijas plānu ir jauktas apbūves teritorijā ar ražošanas funkciju. Turklāt pagājušajā gadā pašvaldība piesaistīja finansējumu infrastruktūras un inženierkomunikāciju izbūvei, kas šo perspektīvā plānoto uzņēmējdarbības teritoriju veidoja pievilcīgāku uzņēmējiem. Tā ir normāla prakse, ka sākotnēji slēdz teritorijas rezervēšanas nomas līgumu uz vienu gadu, kas ir pietiekams laiks, lai uzņēmējs varētu izvērtēt vai esošā teritorija ir piemērotam viņa biznesa interesēm.”
Saskaņā ar SIA „ATON EKO” iesniegto Biznesa plānu, uzņēmums plāno investēt 11 030 581 EUR un uzbūvēt ražotni 41 441 m2 plātībā. Plānotais darbavietu skaits - 43.
Ražošanas apvienība „ATON EKO” ir izveidota 2011. gadā un nodarbojas ar inženierkomunikāciju projektēšanu un izbūvi, lokālu bioloģisku attīrīšanas iekārtu ražošanu un uzstādīšanu un to apkalpošanu. Uzņēmums savā darbībā izmanto kvalitatīvas polipropilēna plāksnes.
SIA „ATON EKO” ir nolēmis paplašināt savu darbību un Liepājā izveidot ražotni, kas izmantos modernas un videi draudzīgas tehnoloģijas. Plānotā produkcija - augstas kvalitātes polipropilēna loksnes no 0,5 – 6 mm un Wood plastic.
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30