Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
Noslēdz līgumu par Liepājas ostas padziļināšanas darbu veikšanu
04. novembris, 2013
Šā gada 31. oktobrī Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieks Guntars Krieviņš un „STRABAG Wasserbau GmbH” pilnvarotā persona Kestutis Zubrickas parakstīja līgumu par Liepājas ostas padziļināšanas darbu veikšanu. Līguma summa 10 330 897,39 LVL bez PVN.
„STRABAG Wasserbau GmbH” (iepriekš Josef Möbius Bau – GmbH) iesniegtais piedāvājums uzvarēja atklātajā konkursā „Brīvostas akvatorijas, priekšostas akvatorijas un kuģu kanālu rekonstrukcija Liepājas ostā (projekta izmaiņas). Būvniecības 1.kārta. Padziļināšana.” Tas atbilda visām konkursa nolikuma prasībām un piedāvāja zemāko cenu.
Pēc līguma parakstīšanas Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieks Guntars Krieviņš atzina, ka šobrīd svarīgākais ir pēc iespējas ātrāk uzsākt ostas padziļināšanas darbus. Tā ir Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldes atbildība ostas uzņēmumu priekšā, kas ir plānojuši savu darbību un attīstību atbilstoši ostas akvatorijas dziļumam 12 m. Guntars Krieviņš arī norādīja, ka līguma parakstīšanas process nebija viegls, kas vieš cerību, ka darbi noritēs raiti un tiks pabeigti maksimāli, iespējami īsā laika periodā, sasniedzot projekta mērķi.
Konkursu „Brīvostas akvatorijas, priekšostas akvatorijas un kuģu kanālu rekonstrukcija Liepājas ostā (projekta izmaiņas). Būvniecības 1.kārta. Padziļināšana.” Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde izsludināja 2013.gada 2.martā, bet pretendentiem savi piedāvājumi, atbilstoši konkursa nolikumam, bija jāiesniedz līdz 2013. gada 4. jūlijam. Noteiktajā termiņā savus piedāvājumus iesniedza četri pretendenti.
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30