Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
Jūras svētkos nosauc konkursa uzvarētāju
15. jūlijs, 2013
Jūras svētki ir tā reize gadā, kad jūras valdnieks Neptūns ierodas krastā, lai jautri un interesanti pavadītu laiku ar sauszemes ļaudīm un slavinātu jūru un tās pienesumu. Kā uzsvēra Liepājas ostas kapteinis Pēteris Gudkovs, Liepāja var būt lepna, ka atrodas jūras krastā, bet liepājnieki var lepoties ar saviem drošsirdīgajiem jūrniekiem, zvejniekiem, ostas darbiniekiem un uzņēmumiem.
Vēl pirms nokāpšanas krastā, Neptūns atzina, ka ir pamanījis to veselīgo konkurenci ar kādu Liepājas ostas uzņēmumi darbojas, lai sakoptu savas teritorijas un uzrādītu labākus rezultātus konkursā „Liepājas ostas sakoptākais uzņēmums 2013”. Viņš arī atgādināja, ka pagājušajā gadā šo titulu ieguva LSEZ SIA „Terrabalt”, kas nodarbojas ar pasažieru un ro-ro tipa kravu pārvadājumiem, bet šogad „Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums 2013” ir LSEZ SIA „Kolumbija Ltd”, kas tagad ne tikai zivis pārstrādā, bet arī audzē.
Jānis Lapiņš, Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieka vietnieks: „Jau otro gadu rīkojam konkursu, lai Liepājas ostas teritorija un uzņēmumi kļūtu glītāki, pievilcīgāki, atpazīstamāki un sakoptāki. Ikviens uzņēmums vairāk vai mazāk, bet ir pastrādājis un ir prieks redzēt paveikto. Protams, darāmā vēl daudz un tas nozīmē vien to, ka konkurss būs arī nākamajā gadā.”
Tradicionāli jūlija otrajā nedēļas nogalē visā valstī tiek atzīmēti Jūras svētki – arī Liepājā - ar atraktīvu un interesantu programmu šogad, 13. jūlijā vienlaicīgi ar festivālu LMT Summer Sound. Ar Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldes atbalstu Jūras svētku bezmaksas pasākumi notika laikā no plkst. 10:00 līdz 15:00. Rīta pusē Ostas promenādē bija zivju tirdziņu, kurā savu produkciju piedāvāja SIA”VIGO”, SIA „KOLUMBIJA” un „IK LīgaG”. Pēc ierašanās krastā Neptūns aicināja doties gājienā uz festivāla LMT Summer Sound teritoriju, parkā Kūrmājas prospekta galā, kur priekšnesumus sniedza deju grupa „Ekstra”, dziesminieks Uldis Kākulis, Ingrīdas Lūres Liepājas baleta un deju studijas dalībnieki un popgrupa „Tev un man”, kā arī lieliski dziedošās un neatvairāmās nāras - grupa „Susdungo”, Liepājas jaunie mūziķi „AC/DC Teens” un „Meadows”. Jūras svētku dienas programmas noslēgumā muzicēja NBS bigbends Ulda Locenieka virsvadībā.
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30