Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
Liepājas SEZ pārvalde aicina ostas uzņēmumus sakopt un labiekārtot teritorijas
12. аprīlis, 2012
Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde vadība uzrunāja Liepājas ostas uzņēmumus sakopt un labiekārtot ostas teritorijas, iedibinot jaunu tradīciju – konkursu „Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums’2012”. Konkurss norisināsies divās kārtā – pirmajā kārtā aprīlī, maijā ostas uzņēmēji tiek aicināti sakārtot savas teritorijas un atbrīvot tās no ziemas laikā uzkrātiem gružiem, bet otrajā kārtā līdz Jūras svētkiem savas teritorijas labiekārtot, padarot tās pievilcīgākas. Jūras svētku laikā pasludinās rezultātus un apbalvos „Sakoptāko ostas uzņēmumu’2012”, bet nesakoptākās teritorijas nomniekam piešķirs savdabīgu veicināšanas balvu. Liepājs speciālās ekonomiskās zonas pārvaldes uzaicinājumam atsaucās un uz tikšanos ar SEZ vadību ieradās13 ostas uzņēmumu pārstāvji.
Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieka vietnieks Jānis Lapiņš: „Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde uz tikšanos aicināja ostas uzņēmējus, lai kopīgi pārrunātu to kas un kā būtu darāms, informētu par to ko pārvalde no savas puses var darīt un kas tiek sagaidīts no uzņēmējiem. Ir prieks, ka uzņēmēji pozitīvi uztvēra šo iniciatīvu un tas mums liek domāt ka kopīgi sasniegsim pozitīvu rezultātu par kuru būtu gandarījums visiem. Ir svarīgi ne tikai, lai uzņēmēji var stāstīt par saviem attīstības plāniem un sasniegumiem biznesā, bet arī ar lepnumu parādīt savu uzņēmumu teritoriju, apliecinot, ka svarīgs ir arī kompānijas imidžs.”
Liepājas ostas uzņēmējiem tiek dota iespēja cīnīties arī par titulu “ Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums 2012”. Konkurss iecerēts 2 kārtās. Kā pastāstīja Liepājas speciālās ekonomiskās zonas nekustamo īpašumu speciāliste Kristīne Bārtniece, tad pirmā kārta notiks aprīlī, maijā un šajā laikā ostas kompānijas aicinātas veikt teritorijas attīrīšanu no jau sen nevajadzīgiem būvmateriālu krāvumiem, vecām caurulēm, nevajadzīgiem dzelzceļa gulšņiem, metāllūžņiem un saimnieciskajiem atkritumiem, kā arī veikt krūmu apzāģēšanu un pērnās zāles izgrābšanu. 2.kārta notiks jūnija mēnesī. Šajā kārtā pārvalde aicina veikt teritorijas labiekārtošanu un apzaļumošanu. Šo kārtu vērtēs pieaicināta žūrija. Titula “ Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums 2012” ieguvējs saņems ne tikai atzinību, bet arī piemiņas zīmi un pārsteiguma balvas. Konkursa uzvarētāju paziņos 2012.gada Jūras svētkos.
Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde uzņēmējiem nodrošinās gružu un atkritumu izvešanu pirmās kārtas laikā.
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30