Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
Kārtējā Liepājas speciālās ekonomiskās zonas valdes sēde notika 2012. gada 17. februārī Liepājā
21. februāris, 2012
Vēlas būvēt transporta novietni un servisa bāzi
Liepājas speciālās ekonomiskās zonas valde nolēma rezervēt zemesgabala Pulvera ielā 30, Liepājā un Pulvera ielā 32, Liepājā nomas tiesības Sabiedrībai ar ierobežotu atbildību „UNICENTRS” uz vienu gadu teritorijas izpētei un ,,Autobāzes- servisa būvprojekta” izstrādāšanai.
SIA „Unicentrs” ir transporta pakalpojumu sniedzējs mežizstrādes nozares uzņēmumiem, kas šobrīd nomā teritoriju Grobiņā. Nākotnē uzņēmums vēlas izveidot savu transporta novietni un servisa bāzi Liepājā.
Uzņēmums savus pakalpojumus sniedz arī vairākiem Liepājas ostas uzņēmumiem, kas strādā ar kokmateriālu kravām. SIA „Unicentrs” strādā 38 darbinieki un tā īpašumā ir 11 kokvedēji, kuriem tuvākā laikā pievienosies vēl 2 Volvo markas kokvedēji.
Vēlas būvēt jaunu ražotni
Liepājas speciālās ekonomiskās zonas valde apstiprināja starp Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldi un LSEZ SIA „Lesjofors Springs LV” 2012.gada 23.janvārī noslēgto zemes nomas tiesību rezervēšanas līgumu par nekustamo īpašumu Ģenerāļa Baloža iela 20/22, Liepāja.
Uzņēmums ir uzsācis projekta sagatavošanu iesniegšanai "Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā" programmā „Augstas pievienotās vērtības investīcijas”, kura ietvaros plānots būvēt jaunu ražotni.
LSEZ SIA „Lesjofors Springs LV” ir dibināts 2003. gadā un ir uzņēmums ar Zviedrijas kapitālu. LSEZ SIA „Lesjofors Springs LV” šobrīd atrodas Liepājas biznesa centrā (bijušais gaļas kombināts), ražo štancētus slokšņu produktus, atsperes ar stieples diametru līdz 3.5 mm un gāzes atsperes, nodarbinot 83 darbiniekus.
Piešķir Liepājas speciālās ekonomiskās zonas kapitālsabiedrības statusu
Liepājas speciālās ekonomiskās zonas valde nolēma piešķirt Sabiedrībai ar ierobežotu atbildību „BioMerkurs” Liepājas speciālās ekonomiskās zonas kapitālsabiedrības statusu. Sabiedrību ar ierobežotu atbildību „BioMerkurs” ir Lietuvas uzņēmums, kas iznomājis zemesgabalu Turaidas ielā 26/28, Liepājā beramkravu un ģenerālkravu termināla būvniecībai. Uzņēmums plānojis investēt 2,3 milj. latu t.sk. modernajās tehnoloģijās LVL 148 657 latu.
Sabiedrību ar ierobežotu atbildību „BioMerkurs” ir LSEZ sabiedrības „Baltic Transshipment Center” SIA ilggadējā sadarbības partnera Lietuvas uzņēmuma UAB „Biovoice” meitas uzņēmums. Turaidas ielā 26/28 „BioMerkurs” plāno biokurināmā ražotnes un noliktavas būvniecību. Plānots izbūvēt arī pārkraušanas laukumus un dzelzceļa atzaru.
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30