Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
Bērnunama bērni un dienas centra apmeklētāji saņems ieejas kartes uz liekoncertu „Liepāja Svin”
10. marts, 2011
Tuvojoties Liepājas dzimšanas dienai, Liepājas Speciālās Ekonomiskās Zonas pārvalde dāvinās iespēju dienas centra apmeklētājiem un bērnunama jauniešiem apmeklēt liekoncertu „Liepāja Svin” 19. martā par brīvu. Pirmdien, 14. martā Liepājas SEZ pārvaldes vadītājs pasniegs biļetes Liepājas Sociālā dienestam, kuru pārraudzībā ir Bērnunams un Dienas centrs personām ar garīgās attīstības traucējumiem.
Kā norāda Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieks Guntars Krieviņš: „Ar lielu prieku dāvinām daļai liepājnieku iespēju piedalīties pilsētas dzimšanas dienas svinībās un noklausīties lielisku koncertu. Mums ir svarīgi palīdzēt tiem, kam citos apstākļos nebūtu iespējams koncertu apmeklēt. Gan cilvēki ar īpašām vajadzībām, gan bērnu nama audzēkņi varēs baudīt labu mūziku un kaut uz brīdi aizmirst savas ikdienas rūpes. Savu iespēju robežās mums ir svarīgi atbalstīt grūtībās nonākušos un dāvāt viņiem prieku.”
Pasākuma organizatori aicina izmantot iespēju apmeklēt lielāko šī pavasara kultūras pasākumu, kas plānots kā skanīgs un sirsnīgs sveiciens ikvienam liepājniekam Liepājas pilsētas 386. dzimšanas dienā.
Atgādinām, ka Liepājas dzimšanas dienas ietvaros, 19. martā, Liepājas Olimpiskā centra Arēnā notiks lielkoncerts „Liepāja svin”, kurā uzstāsies Intars Busulis, grupas „Musiqq”, „Astro’n’out”, „The Hobos” un Edijs Šnipke ar „NBS bigbendu”.
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30