Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
Izsludina konkursu “Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums’2017”
03. maijs, 2017
Šā gada 3. maijā Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde izsludināja konkursu ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums’2017” un aicina Liepājas ostas teritorijā strādājošos uzņēmumus pievērst lielāku uzmanību videi un vizuālajam izskatam. Šogad, konkurss ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums 2017” norisinās no 3.maija līdz 1.augustam.
Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieks Jānis Lapiņš aicina ikvienu aktīvi līdzdarboties un rūpēties par sava uzņēmuma vizuālo izskatu un vidi. “Pagājušajā gadā godalgas saņēma dažādu nozaru uzņēmumi. Tas apstiprina, ka nav starpība vai uzņēmums nodarbojas ar kokmateriālu pārstrādi un transportēšanu, vai veic naftas produktu termināla funkcijas, vai nodarbojas ar pasažieru prāmju līnijas nodrošināšanu, galvenais, ka viena no uzņēmuma pamatvērtībām ir veidot sakoptu un vizuāli pievilcīgu sava uzņēmuma teritoriju.”
Šogad īpaša uzmanība vērtēšanā tiks pievērsta uzņēmuma nosaukuma noformējumam/iebrauktuves izskats/apstādījumiem, teritorijā esošo ēku vizuālajam izskatam; piestātnes un kravu laukumu vizuālajam izskatam, teritoriju norobežojošo žogu izskatam, atkritumu novietne/atkritumu šķirošanas bloka esamībai, teritorijas kopskatam.
Konkursa vērtējums būs atkarīgs no katra uzņēmuma ieguldījuma ne tikai konkursa laikā, bet visa kalendārā gada ietvaros, bet vērtēšana notiks jau no maija un turpināsies līdz 1. augustam, pastāstīja konkursa ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums’ 2017” projekta vadītāja Kristīne Bārtniece.
Konkursa noslēguma rezultātus, tāpat kā iepriekšējos gadus, vērtēs žūrija kurā būs pārstāvji no Liepājas pilsētas Būvvaldes un Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldes. Konkursa ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums’ 2017” uzvarētājs iegūs piemiņas zīmi, kuru varēs novietot uzņēmuma teritorijā. Pirmo trīs vietu ieguvējus apbalvos ar īpašām, tieši konkursam gatavotām balvām.
- ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums’ 2016”
1. vieta un piemiņas plāksne ar uzrakstu ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums 2016” - LSEZ SIA ,,GI Termināls”,
2. vieta – LSEZ SIA “Laskana”,
3. vieta - LSEZ SIA “Terrabalt”.

- ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums’ 2015” – LSEZ SIA “DG Termināls”;

- ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums’ 2014” – SIA “Cemex”;

- ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums’ 2013” – LSEZ SIA “Kolumbija Ltd.”

- ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums’ 2012” – LSEZ SIA “Terrabalt”.
Galerija
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30