Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
LSEZ pārvalde piedalījās izstādē Ķīnā
03. jūlijs, 2017
Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde pagājušajā nedēļā veiksmīgi piedalījās starptautiskajā transporta un loģistikas izstādē “China International Transportation & Logistics Expo (CITLE)”. Izstādes norises vieta – Kīnas pilsēta Čengdu - ir viens no galvenajiem transporta un loģistikas centriem Ķīnas rietumu daļā, kā arī Sičuaņas reģiona galvaspilsēta.
Izstādē LSEZ pārvalde piedalījās kopējā Latvijas nacionālajā stendā, kurā tika pārstāvēts arī VAS “Latvijas dzelzceļš”, kā arī Rīgas un Ventspils brīvostu pārvaldes. Kaut arī izstāde tika rīkota jau 17.reizi, Latvijas nacionālais stends šajā izstādē tika organizēts pirmo reizi, izstādes apmeklētājus informējot par Latvijas transporta un loģistikas sniegtajām iespējām, saistībā ar “One Road One Belt” jeb Jaunā Zīda ceļa iniciatīvu.
No izstādes organizatoru puses izstādes dalībniekiem tika sniegta iespēja apmeklēt Industriālo un loģistikas parku, kas izvietots apmēram 100 km attālumā no Čengdu pilsētas. Šajā parkā tiek formēti konteineru vilciena sastāvi uz Eiropu. Industriālā parka teritorijā bija iespējams apmeklēt tur izvietoto veikalu ar Eiropas izcelsmes precēm - gan rūpnieciskām, gan pārtikas, kuras uz Ķīnu tiek regulāri transportētas pa dzelzceļu.
Galerija
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30