Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
Konkurss “Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums 2016”
22. jūnijs, 2016
Jau piekto gadu Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde rīko konkursu ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums’2016” un aicina Liepājas ostas teritorijā strādājošos uzņēmumus pievērst lielāku uzmanību videi un vizuālajam izskatam.
Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieks Jānis Lapiņš uzsver, ir svarīgi, lai uzņēmēji var lepoties ar saviem attīstības plāniem un sasniegumiem biznesā, bet vienlaikus savu uzņēmumu teritorijas uzturētu un labiekārtotu, apliecinot, ka svarīgs ir arī uzņēmuma vizuālais tēls un vide, kurā strādā darbinieki.
Šogad konkurss ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums 2016” norisinās no 18.maija līdz 1.augustam. Īpaša uzmanība vērtēšanā tiks pievērsta uzņēmuma nosaukuma noformējumam, iebrauktuves izskatam, teritorijā esošo ēku vizuālajam izskatam, piestātnes un kravu laukumu vizuālajam izskatam (atbilstoši uzņēmuma specifikai), teritoriju norobežojošo žogu izskatam, atkritumu novietne/atkritumu šķirošanas bloka esamība (šķirotie atkritumi un bīstamie atkritumi), teritorijas evakuācijas plānam un, protams, teritorijas kopskatam.
Konkursa vērtējums būs atkarīgs no katra uzņēmuma ieguldījuma ne tikai konkursa laikā, bet visa kalendārā gada ietvaros, bet vērtēšana notiek jau no 2016. gada 18. maija un turpināsies līdz 1. augustam, pastāstīja konkursa ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums 2016” projekta vadītāja Kristīne Bārtniece.
Konkursa noslēguma rezultātus, tāpat kā iepriekšējos gadus, vērtēs žūrija, kurā būs pārstāvji no Liepājas pilsētas Būvvaldes un Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldes. Konkursa ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums 2016” uzvarētājs iegūs piemiņas zīmi, kuru varēs novietot uzņēmuma teritorijā. Pirmo trīs vietu ieguvējus apbalvos ar īpašām, tieši konkursam gatavotām balvām.
Uzziņai:
,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums’ 2015”
LSEZ SIA ,,DG Termināls”
,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums’ 2014”
SIA “Cemex”
,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums’ 2013”
LSEZ SIA “Kolumbija Ltd.”
,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums’ 2012”
LSEZ SIA “Terrabalt”
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30