Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
Noslēdz sadarbības līgumu ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru
27. janvāris, 2017
Šodien, 2017. gada 27. janvārī, Kurzemes uzņēmēju foruma ietvaros Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (LSEZ) pārvaldnieks Jānis Lapiņš un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padomes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis parakstīja sadarbības līgumu. Tā mērķis ir apmainīties ar informāciju un piesaistīt jaunus investorus uzņēmējdarbības attīstībai Liepājas speciālās ekonomiskās zonas teritorijā.
Saskaņā ar noslēgto līgumu, abas puses vienojās par vēl aktīvāku sadarbību, lai pilnveidotu uzņēmējdarbības vidi Liepājā un Liepājas reģionā, atbalstot uzņēmējus un investorus.
Jānis Lapiņš, Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieks: “Noslēgtais līgums ir loģisks sadarbības turpinājums, lai vēl aktīvāk veicinātu uzņēmējdarbības vides pilnveidošanu un palielinās iespēju piesaistīt Liepājas speciālajai ekonomiskajai zonai jaunus pašmāju un ārvalstu uzņēmējus. Tā ir iespēja uzņēmējiem izmantot Liepājas speciālās ekonomiskās zonas priekšrocības, saņemot tiešās nodokļu atlaides, atbilstoši veiktajiem ieguldījumiem.”
Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde no savas puses apņemas informēt uzņēmējus, uzņēmējdarbības uzsācējus un citus interesentus par LTRK darbību un sniegt LTRK informāciju par LSEZ teritorijā esošajiem uzņēmējiem, kas ir nepieciešama LTRK investoru piesaistei. Savukārt, LTRK sniegs informāciju LSEZ par potenciālajiem investoriem un citiem interesentiem, informēs LSEZ par izmaiņām normatīvajos aktos un LTRK darba kārtībā jomā, kas var skart uzņēmējus un uzņēmējdarbības uzsācējus, un informēs LSEZ par rīkotiem informatīviem pasākumiem, iespēju robežās aicinot LSEZ pārstāvjus piedalīties tajos.
Galerija
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30