Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
Piedalies konkursā un Muzeju naktī iepazīsti Karostu
16. maijs, 2016
Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde sadarbībā ar Liepājas muzeju un Radio Skonto aicina ikvienu interesentu, kas vēlas ļauties piedzīvojam un iepazīt kādu daļu no Karostas, šonedēļ sekot līdzi Radio Skonto un Liepājas muzejam sociālajā tīklā Facebook.com, lai piedalītos konkursā un iegūtu iespēju Muzeja naktī, 21. maijā, doties ekskursijā ar vēstures pētnieku Juri Raķi pa Karostu.
Karosta ir pilsēta pilsētā, kas savulaik 19. gadsimta beigās, 20. gadsimta sākumā pēc Krievijas cara Aleksandra III pavēles izbūvēta kā pilnīgi autonoma militāra pilsētiņa. Šodien Karosta ir atvērta jauniem izaicinājumiem un ir interesants un iecienīts tūrisma objekts ar labiekārtotām, perspektīvām uzņēmējdarbības teritorijām. Tā ir vieta, kur vēsture liecības sadzīvo ar šodienu un skatās uz rītdienu.
Karostā joprojām ir pietiekami daudz nezināmu vai mazāk zināmu vietu, ar bagātu un pretrunīgu vēsturi un daudz jautājumiem - ko tālāk? Lai kaut nedaudz parādītu bijušās zemūdens bāzes teritoriju, Muzeju naktī, 21. maijā Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde, sadarbībā ar Liepājas Muzeju un Radio Skonto, piedāvās iespēju doties ekskursijā ar vēstures pētnieku Juri Raķi, lai iepazītu kādu daļu no neiepazītās Karostas.
Plānotas ir divas ekskursijas, kurās ko jaunu uzzināt un redzēt varēs tie, kas piedalīsies konkursā Radio Skonto, katru dienu šonedēļ no pirmdienas līdz piektdienai ~ plkst. 15:40 un pareizi atbildot uz jautājumu. Otra iespēja ir sekot līdzi aktivitātēm sociālajā tīklā Facebook.com Muzeju nakts Liepājā profilā www.facebook.com/MuzejuNaktsLiepaja un tādejādi iegūt ieejas biļeti uz ekskursiju.
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30