Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde un Liepājas Universitāte aicina piedalīties viedokļu darbnīcā “Liepāja – Tava nākotne”
30. marts, 2016
Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde (LSEZ) un Liepājas Universitāte (LiepU) rīt, 31. martā, rīko Liepājas vidusskolu audzēkņiem un LiepU pirmo kursu studentiem - viedokļu darbnīcu “Liepāja – Tava nākotne”, kas būs kā aktīvs un radošs konkurss, kura laikā būs iespējas pārbaudīt savas zināšanas un uzzināt ko jaunu. Dalību viedokļu darbnīcā ir pieteikušas 6 komandas, kas ir gatavas jauniem izaicinājumiem.
Viedokļu darbnīcu “Liepāja – Tava nākotne”, Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde un Liepājas Universitāte rīko pirmo reizi, un ir iecerējusi kā aktīvu izzināšanas, domāšanas un radīšanas pasākumu, lai jauniešiem būtu interesanti piedalīties, uzzināt ko jaunu, kā arī diskutēt ar uzņēmējiem, LiepU pasniedzējiem un LSEZ pārvaldēs vadību par to kāda ir LSEZ un ostas nozīme Liepājā un kādiem būtu jābūt priekšnoteikumiem, lai viņi savu nākotni saistītu ar Liepāju.
Pasākums plānots 3. kārtās - pirmajā kārtā būs jāatbild uz dažādiem jautājumiem par uzņēmējdarbības vidi Liepājas speciālajā ekonomiskajā zonā un Liepājas ostā, otrajā kārtā jāpiedāvā savs risinājums biznesa problēmsituācijai, bet trešajā - būs iespēja sapņot – kā būtu, ja būtu… Būs arī žūrija, kas vērtēs un ar kuru būs iespēja diskutēt, bet tas nozīmē arī to, ka būs balvas labākajiem un piemiņas balvas visiem. Žūrijā būs uzņēmēji - “Lesjofors Springs LV” LSEZ SIA direktors Ingars Jaunzems, LSEZ SIA “Ekers Stividors LP” valdes loceklis Gatis Svētiņš, Liepājas ostas nomnieku asociācijas priekšsēdētājs Jānis Elerts un SIA "Blue ShockBike" līdzīpašnieks Artis Daugins, kā arī Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldes un Liepājas universitātes pārstāvji.
Liepājas speciālas ekonomiskās zonas pārvalde jau iepriekš rīkojusi dažādas aktivitātes jauniešiem, piemēram, Karjeras dienas, konferences, sadarbojoties ar Liepājas Universitāti. Ikviens jaunietis agrāk vai vēlāk domā par to, kādu augstākās izglītības programmu un profesiju izvēlēties. Tā ir izvēle no kuras atkarīga jauniešu nākotne. Liepājai ir ostas un ražošanas uzņēmumi, kuriem ir un būs nepieciešami izglītoti un kvalificēti speciālisti ar labu izglītību un zināšanām. Viedokļu darbnīcas “Liepāja - Tava nākotne” mērķis ir sniegt jauniešiem papildus informāciju par tām iespējām, ko ilgtermiņā piedāvā Liepājas osta un LSEZ kapitālsabiedrības, kā arī tranzītbiznesa nozare kopumā.
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30