Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
Liepājas SEZ pārvalde piedalījās izstādē “Transporta nedēļa” Maskavā
07. decembris, 2015
Liepājas SEZ pārvalde piedalījās Krievijas Federācijas Transporta ministrijas rīkotajā starptautiskajā forumā un izstādē “Transporta nedēļa”, kas no 3. līdz 5. decembrim notika Maskavā. Starptautiskais forums Krievijas biznesa vidē tiek uzskatīts par vienu no galvenajiem nozares pasākumiem, kas tradicionāli tiek rīkots gada beigās, apkopojot informāciju par paveikto gada laikā un nosakot tuvākos nākotnes mērķus.
Biznesa forums un izstāde “Transporta nedēļa” šogad notika 9. reizi, piedaloties aptuveni 100 uzņēmumiem. Pasākumu plaši apmeklēja Krievijas Federācijas valdības pārstāvji, Transporta ministrijas pārstāvji, kā arī citu valstu Transporta ministriju pārstāvji un augsta līmeņa uzņēmumu vadītāji. Latvijas Republikas Satiksmes ministriju foruma pasākumos pārstāvēja Satiksmes ministrijas Valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš un Latvijas – Krievijas starpvaldību komisijas Transporta darba grupas līdzpriekšsēdētājs Uldis Reimanis. Izstādē Latvijas delegācijas stendu apmeklēja Latvijas vēstniece Krievijas Federācijā – Astra Kurme.
Latvija izstādē tika pārstāvēta ar nacionālo stendu, kurā kopā ar Liepājas SEZ pārvaldi piedalījās VAS “Latvijas Dzelzceļš”, SIA “LDz Cargo Loģistika”, Rīgas brīvostas pārvalde, Ventspils brīvostas pārvalde, VAS “Latvijas Jūras administrācija” un SIA “L-Ekspresis”.
Liepājas SEZ pārvaldes dalība izstādē tika realizēta sadarbībā ar LIAA atbalstu, projekta "Ārējo tirgus apgūšana-ārējais mārketings" ietvaros.
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30