Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
Liepājas SEZ pārvalde pirmo reizi piedalījās izstādē Jekaterinburgā
02. novembris, 2015
Oktobra beigās Liepājas SEZ pārvalde pirmo reizi piedalījās izstādē “Loģistika. Noliktavas. Transports. - 2015”, kas tika organizēta Krievijas pilsētā Jekaterinburgā. 15 gadu laikā, kopš šī izstāde tiek rīkota, tā kļuvusi par Urālu reģionā vienu no svarīgākajām transporta un loģistikas nozares izstādēm.
Piedalīties izstādē pirmo reizi bija izaicinājums, ar kuru mūsu pārstāvji veiksmīgi tika galā. Krievija joprojām ir viena no svarīgākajām sadarbības valstīm tranzīta jomā, tādēļ ir svarīgi veicināt jaunu kravu piesaisti. Jekaterinburga ir 4.lielākā Krievijas Federācijas pilsēta un nozīmīgākais centrs Urālu reģionā. Caur pilsētu iet arī Transsibīrijas maģistrāle, kas savienojas arī ar Vidusāzijas valstīm, līdz ar to Liepājas osta būtu ieinteresēta sadarboties ar Urālu reģiona uzņēmumiem.
Paralēli izstādei, īpaša nozīme tika piešķirta arī projekta lietišķajai programmai, iekļaujot tematiskās konferences, seminārus un apaļā galda diskusijas. Arī Liepājas SEZ pārvalde izmantoja šo iespēju un uzstājās ar prezentāciju “Liepāja – Latvijas industriālais un tranzīta centrs”, informējot par Liepājas SEZ priekšrocībām un uzņēmumiem, kas tajā darbojas, īpaši izceļot Liepājas ostu.
Par dalību izstādē Latvijas stends saņēma arī īpašu zelta medaļu, atzinīgi novērtējot Latvijas aktivitātes izstādē un kopējo stenda noformējumu.
Kopā ar Liepājas SEZ pārvaldi, izstādē piedalījās arī Ventspils brīvostas pārvalde, kā arī LR Satiksmes ministrijas atašejs Latvijas Republikas vēstniecībā Krievijas Federācijā.
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30