Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
Noslēgumam tuvojas konkurss “Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums ’2015”
27. augusts, 2015
Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (LSEZ) pārvalde jau ceturto gadu izsludināja konkursu ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums’ 2015”. Konkurss šogad notiek nedaudz vēlāk nekā iepriekšējos gados - no šā gada 1. jūlija līdz 1. septembrim, bet septembra sākumā ostas uzņēmumus vērtēs pieaicināta žūrija.
Jau ceturto gadu Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde izsludina konkursu Liepājas ostas teritorijā esošajiem uzņēmumiem, piedalīties konkursā ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums 2015”.
Kristīne Bārtniece, Liepājas SEZ pārvalde nekustamo īpašumu speciāliste, konkursa ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums 2015” projekta vadītāja: “Regulāri apsekojot Liepājas ostas uzņēmumu teritorijas varu teikt, ka salīdzinot ar situāciju iepriekš, rezultāts ir acīmredzams. Ir uzņēmumi kuru teritorijas tiek uzturētas kārtībā, jo tāds ir viens no uzņēmuma pamatprincipiem, taču, diemžēl, ir pretējas situācijas, kad stimuls no malas ir noteicošais faktors, lai veiktu teritoriju sakopšanu. Prieks ir arī par to, ka iepriekšējo gadu uzvarētāji nav atslābinājušies, ka tas nav bijis tikai tāds mirkļa uzrāviens, jo teritorijas joprojām ir glītas un sakoptas. Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde ir izpildījusi savu solījumu un Liepājas ostas teritorijā, pie galvenajiem ostas ceļiem, ir izvietotas informatīvas Liepājas ostas uzņēmumu norādes zīmes.”
Konkursa ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums 2015” vērtēšanā īpaša uzmanība tiks pievērsta:
1.
uzņēmuma nosaukuma noformējumam;
2.
iebrauktuves izskatam;
3.
teritorijā esošo ēku vizuālais izskats;
4.
piestātnes un kravlaukuma vizuālais izskats( atbilstoši uzņēmuma specifikai);
5.
teritoriju norobežojošo žogu izskatam;
6.
atkritumu novietne/atkritumu šķirošanas bloka esamība( šķirotie atkritumi un bīstamie atkritumi- absorbējošās, eļļainās lupatas, atstrādātās eļļas u.c.);
7.
teritorijas kopskatam.
Atgādināsim, ka 2014. gadā konkursā ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums 2014” augstu novērtējumu un atzinību ieguva:
1. vieta:
SIA ,,Cemex” par ieguldījumu Liepājas ostas vizuālā tēla veidošanā. Uzņēmuma teritorijā tika atklāta goda plāksne kurā minēts, ka konkursa ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums 2014” uzvarētājs ir SIA ,,Cemex”.
2. vieta:
LSEZ SIA ,,DG Termināls” par ieguldījumu ostas vizuālā tēla veidošanā – sakoptu un sakārtotu uzņēmuma teritoriju un atsaucību konkursa ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums 2014” norises laikā.
3. vieta:
LSEZ SIA ,,Baltic Transshpment Center” par ieguldījumu ostas vizuālā tēla veidošanā- vienmēr sakoptu un sakārtotu uzņēmuma teritoriju un atsaucību konkursa ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums 2014” norises laikā.
Atzinības rakstus saņēma:
AS ,,Tosmares kuģu būvētava” - par progresīvu rezultātu teritorijas sakopšanā un sakārtošanā konkursa ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums 2014” norises laikā. LSEZ SIA ,,DUNA”– par ieguldījumu konkursa ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums 2014” norises laikā un būvniecības darbu laikā sakoptu Liepājas ostas teritoriju. SIA ,,Liepājas Kuģu Būves rūpnīcai” – par ieguldījumu ostas vizuālā tēla veidošanā- sakoptu un sakārtotu rūpniecisko vidi un atsaucību konkursa ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums 2014” norises laikā.
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30