Metināšanas tehnologs
Detalizēta informācija
Publicēts:
16.10.2019
Atrašanās vieta:
Liepāja
Tips:
Pilna laika
Darba samaksa mēnesī (EUR):
sākot no 2000 EUR mēnesī
Apraksts:

Metālapstrādes uzņēmums SIA LSEZ “RT Metāls” aicina darbā Metināšanas kvalitātes kontrolieri (tehnologu).

Darba pienākumi

•             Dokumentu un rasējumu pārbaude un apstiprināšana (sert. EN1090-2);

•             Ražošanas procesa un gatavas produkcijas kontrole saskaņā ar standartiem EN1090-2/ISO3834;

•             CE un DOP sertifikātu un gala dokumentu sagatavošana;

•             Metināšanas procesu kontrole saskaņā ar EN15614;

•             Metinātāju sertifikācija saskaņā ar EN287-1 un EN/ ISO 9606;

•             Metinātāju sagatavošana sertifikācijai pWPS un WPS;

•             Kvalitātes sistēmu kontrole saskaņā ar EN1090-1 un EN3834;

•             Produkcijas pārbaude pirms izsūtīšanas;

•             Darba drošības kontrole.

Prasības kandidātiem:

•             Kvalifikācija metināšanā EWE/IWE;

•             Angļu valodas zināšanas;

Par priekšrocību tiks uzskatīta:

•             Speciālists EN9712UT Level2 / MT Level 2 (ja nepieciešams, mācības tiks nodrošinātas);

•             Teicamas datorprasmes (t.sk. labas iemaņas darba ar projektēšanas programmām);

•             Pieredze kvalitātes vadības sistēmās;

•             Izpratne par projekta tehnisko dokumentāciju un metālapstrādes tehnoloģiskajiem procesiem; būtu vēlama pieredze būvkonstrukciju ražošanā;

•             Augsta atbildības sajūta, precizitāte un lojalitāte.

Mēs piedāvājam:

•             Profesionālās izaugsmes iespējas;

•             Pakļautībā būs asistents, kas palīdzēs kārtot papīrus un perspektīvā ir iespējams vēl viens palīgs uzdevumiem darbnīcās;

•             Darbs stabilā uz eksportu orientētā ražošanas uzņēmumā;

•             Apdrošināšana;

•             Kolektīvas saliedēšanas pasākumi.

Darba vieta: Laboratorijas iela 20, Liepāja

Pilns darba laiks

Pieteikšanās e-pasts:
Uzņēmums
RT Metāls
Saite uz interneta vietni
Adrese
Liepaja
Apraksts

Uzņēmums SIA LSEZ "RT Metāls" ir dibināts 1999.gadā, kad tas sāka ražot metāla konstrukcijas un nosūtīt gatavo produkciju uz Dāniju. Šobrīd "RT Metāls" ir viens no lielākajiem metālapstrādes uzņēmumiem Liepājas Speciālajā Ekonomiskajā Zonā.

Uzņēmums piedāvā plašu produktu izvēli arī Latvijas tirgum. Ātra un kvalitatīva pasūtījuma izpilde ieskaitot piegādi. Mēs izpildām pasūtījumus balstoties uz klientu vēlmēm.

Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30