Ražošanas plānotājs
Detalizēta informācija
Publicēts:
31.10.2019
Atrašanās vieta:
Liepāja
Tips:
Pilna laika
Darba samaksa mēnesī (EUR):
1200 - 1500 EUR bruto;
Apraksts:

Sakarā ar būtisku ražošanas apjomu pieaugumu, SIA FTS Baltic, kas ir metālapstrādes un daļu komplektēšanas rūpnīca, aicina darbā RAŽOŠANAS PLĀNOTĀJU.

Darba pienākumi

•    Ienākošo pasūtījumu atbilstības pārbaude ražošanas tehnoloģiskajām un tehniskajām iespējām

•    Izejvielu un materiālu patēriņa aprēķins, atlikumu kontrole un rezervācija noliktavā

•    Ekonomiski optimāla pasūtījumu ražošanas cikla plānošana

•    Pasūtījumu izpildes laika un datumu plānošana visos ražošanas posmos

•    Plānoto pasūtījumu nosūtīšanas datumu ievērošanas nodrošināšana

•    Regulāra atskaišu sagatavošana par ražošanā saņemtajiem pasūtījumiem, pieejamiem resursiem un izpildi

Prasības kandidātam:

•    Darba pieredze ražošanas plānošanā ne mazāk kā 3 gadi.

•    Vēlama augstākā izglītība tehniskajās zinātnēs vai ekonomikā

•    Labas datorprasmes (MS Excel, Word) un vēlamas SAP zināšanas,

•    Labas latviešu un angļu valodas zināšanas.

•    Sistēmiska domāšana un uzmanība attiecībā uz detaļām

•    Labas komunikācijas spējas

•    Atbildība, precizitāte un stingrība noteikto procedūru ievērošanā

Mēs piedāvājam:

•    labus darba apstākļus, draudzīgu un saliedētu kolektīvu;

•    visas sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;

•    bezmaksas ēdināšanu;

• plānotā darba uzsākšana: pēc iespējas ātrāk

Vidējā līmeņa 2. pakāpe (B2)
  Klausīšanās Lasīšana Dialogs Monologs Rakstīšana
Angļu
1200 - 1500 EUR
Akordalga
191030-39
FTS Baltic, SIA
LATVIJA, Kapsēdes iela 2, Liepāja
Līga Cērpa
Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku
Viena vesela slodze
Ražošana
11.11.2019
11.11.2019

Pieteikšanās e-pasts:
Uzņēmums
FTS Baltic
Adrese
Liepājaa
Apraksts

Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30