Tulks
Detalizēta informācija
Publicēts:
25.11.2019
Atrašanās vieta:
Liepāja
Tips:
Pilna laika
Darba samaksa mēnesī (EUR):
no 4 EUR stundā
Apraksts:

Vakancei ir iespējams pieteikties gan uz pilnas slodzes darbu, gan uz pusslodzi (piemēram, studentiem), jo darbu ir iespējams apvienot ar mācībām.
Darba pienākumi:
* dokumentu tulkošana no vācu valodas.

Prasības, lai veiktu darba uzdevumus:
* izcilas vācu valodas zināšanas (gan rakstiskas, gan mutiskas),
* labas prasmes darbā ar datoru (Microsoft Office),
* loģiskā domāšana, precizitāte un spēja strādāt dinamiskos apstākļos,
* spēja pielāgoties,
* labas angļu valodas, latviešu valodas vai jebkādas citas valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:
* draudzīgu kolektīvu;
• stabilu atalgojumu atkarībā no slodzes sākot no 4 EUR stundā;
• visas sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
• bezmaksas ēdināšanu.

Lai pieteiktos, sūtiet savu CV un īsu motivējošu aprakstu par sevi vācu valodā ar norādi “tulks” uz e-pastu. cv@fts-baltic.com

Info: 63433000

Pieteikšanās e-pasts:
Pieteikšanās saite:
Uzņēmums
FTS Baltic
Adrese
Liepājaa
Apraksts

Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30