Krāsotājs
Detalizēta informācija
Publicēts:
06.02.2020
Atrašanās vieta:
Liepāja
Tips:
Pilna laika
Darba samaksa mēnesī (EUR):
800-900 EUR (bruto)
Apraksts:

Mašīnbūves uzņēmums SIA LSEZ "Caljan Rite-Hite Latvia” aicina darbā metāla konstrukciju krāsotājus.

Uzņēmums ražo teleskopiskos konveijerus sīkpaku iekraušanai un izkraušanai. Galvenie klienti ir DHL, TNT, UPS, FedEx, DPD, Amazon u.c. Priekšstatu par uzņēmumu var iegūt youtube.com ierakstot meklētājā: Caljan.

Mēs novērtēsim Jūsu profesionālās zināšanas un pieredzi līdzīgā amatā kā arī mums ir svarīgi, lai Jūs iekļautos mūsu komandā, konstruktīvi sadarbojoties ar kolēģiem.

METĀLA KONSTRUKCIJU KRĀSOTĀJI

Darba pienākumi:

  • ražošanas produktu – detaļu sagatavošana krāsošanai;
  • ražošanas produktu – detaļu krāsošana (slapjā krāsošana);
  • iekšējo kvalitātes atbilstības standartu ievērošana.

Prasības kandidātam:

  • iepriekšēja krāsotāja darba pieredze metālapstrādes jomā;
  • iemaņas metālapstrādes procesos;
  • augsta precizitāte un atbildības sajūta.

Mēs piedāvājam:

  • ražošanas specifikai atbilstošu apmācību;
  • sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • labus darba apstākļus mūsdienīgā uzņēmumā;

Pieteikšanās e-pasts:
Pieteikšanās saite:
Uzņēmums
Caljan Rite – Hite Latvia
Saite uz interneta vietni
Adrese
Liepaja
Apraksts
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30