Elektriķis / Elektronikas speciālists
Detalizēta informācija
Publicēts:
10.02.2020
Atrašanās vieta:
Rucava
Tips:
Pilna laika
Darba samaksa mēnesī (EUR):
1600 EUR (bruto)
Apraksts:

SIA „Compaqpeat”, starptautisks kūdras un kūdras substrātu ražošanas uzņēmums, aicina darbā:

ELEKTROMEHĀNIĶI / ELEKTRONIKAS SPECIĀLISTU

Prasības:
Profesionālā elektrotehniskā izglītība;
Zināšanas un iemaņas rūpniecisko iekārtu automātiskās vadības iekārtu uzturēšanā un bojājumu diagnosticēšanā;
Spēja operatīvi risināt problēmsituācijas;
Krievu un angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
Atbildības sajūta un godīgums;
Spējā strādāt komandā.

Galvenie pienākumi:
Ražošanas iekārtu apkalpošana, uzraudzība un elektrotehnisko traucējumu novēršana;
Ražošanas iekārtu profilaktiskie apkopes darbi un iekārtu nepārtrauktas funkcionēšanas nodrošināšana;
Ražošanas iekārtu elektroapgādes un automātiskās vadības daļas remontu veikšana;
Visu elektroiekārtu nepārtraukta un droša darba režīma nodrošināšana.

Piedāvājam:
Darba pieredzi lielā, starptautiskā ražošanas uzņēmumā;
Nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
Visas sociālās garantijas;
Profesionālās izaugsmes iespējas.

Darbavieta: Rucava. Nodrošinam transportu no Liepājas.

Pieteikšanās saite:
Uzņēmums
Compaqpeat
Saite uz interneta vietni
Adrese
Rucavas novads
Apraksts

Our company was established in 2001 and works under Compaqpeat brand since 2007 producing peat and professional substrates using its own peat bogs and manufacturing plant. We bring together the four main factors that make quality product – people, peat, production and logistics.

Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30