Ceha iekārtu mehāniķis
Detalizēta informācija
Publicēts:
15.04.2021
Atrašanās vieta:
Liepāja
Tips:
Pilna laika
Darba samaksa mēnesī (EUR):
no 1200 EUR (bruto)
Apraksts:

SIA “FTS Baltic”, kas ir metālapstrādes un daļu komplektēšanas rūpnīca Liepājā, Kapsēdes ielā 2, aicina darbā  TEHNIĶI / IEKĀRTU UZSTĀDĪTĀJU.

Prasības:

- pieredze ražošanas iekārtu uzstādīšanas, apkopes, montāžas vai remonta darbu veikšanā;

- profesionāla izglītība un obligāta pieredze vismaz 3 gadi mehāniķa vai līdzīgā jomā;

- precizitāti, rūpīgumu, attīstītu tehnisko domāšanu;

- interese par tehniskām ierīcēm un to uzbūvi;

- spēja lasīt rasējumus;

Pienākumi:

- nodrošināt uzņēmuma komplektēšanas iekārtu uzstādīšanu un sagatavošanu ražošanai;

- veikt iekārtu darbības uzraudzību un nepieciešamo pieregulēšanu;

- citi tehniska rakstura darbi, kas saistīti ar ražošanas iekārtām;

Mēs piedāvājam:

•      nelaimes gadījumu apdrošināšana (no pirmās darba dienas) un veselības apdrošināšana pēc nostrādāta 1 gada;

•      stabilu atalgojumu sākot no 1200,- EUR bruto (atkarībā no iepriekšējās darba pieredzes);

•      darba apģērbu, apavus

•      bezmaksas ēdināšanu;

•      darbu maiņās: rīta (6:00 – 14:30) un vakara (14:30-23:00);

•      plānotā darba uzsākšana: aprīlis/ maijs.

Lai pieteiktos, sūtiet savu CV un īsu motivējošu aprakstu par sevi ar norādi ”tehniķis/ iekārtu uzstādītājs” uz e-pastu: cv@fts-baltic.com

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Pieteikšanās e-pasts:
Pieteikšanās saite:
Uzņēmums
FTS Baltic
Adrese
Liepājaa
Apraksts

Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30