Tehniķis/iekārtu uzstādītājs
Detalizēta informācija
Publicēts:
07.09.2021
Atrašanās vieta:
Liepāja
Tips:
Pilna laika
Darba samaksa mēnesī (EUR):
no 1200 EUR (bruto)
Apraksts:

SIA ”FTS Baltic”, kas ir metālapstrādes un daļu komplektēšanas rūpnīca Liepājā, Kapsēdes ielā 2, aicina darbā TEHNIĶI / IEKĀRTU UZSTĀDĪTĀJU (2-vakances).
Prasības:
– pieredze ražošanas iekārtu uzstādīšanas, apkopes, montāžas vai remonta darbu veikšanā;
– profesionāla izglītība un obligāta pieredze vismaz 3 gadi mehāniķa vai līdzīgā jomā;
– precizitāti, rūpīgumu, attīstītu tehnisko domāšanu;
– interese par tehniskām ierīcēm un to uzbūvi;
– spēja lasīt rasējumus;
– labas latviešu valodas zināšanas un vēlamas krievu, angļu vai vācu valodas zināšanas.
Pienākumi:
– nodrošināt uzņēmuma komplektēšanas iekārtu uzstādīšanu un sagatavošanu ražošanai;
– veikt iekārtu darbības uzraudzību un nepieciešamo pieregulēšanu;
– citi tehniska rakstura darbi, kas saistīti ar ražošanas iekārtām.
Mēs piedāvājam:
• nelaimes gadījumu apdrošināšana (no pirmās darba dienas) un veselības apdrošināšana pēc nostrādāta 1 gada;
• stabilu atalgojumu sākot no 1200,- EUR bruto (atkarībā no iepriekšējās darba pieredzes);
• darba apģērbu, apavus
• bezmaksas ēdināšanu;
• darbu maiņās: rīta (6:00 – 14:30) un vakara (14:30-23:00);
• plānotā darba uzsākšana: septembris.

Lai pieteiktos, sūtiet savu CV ar norādi ”tehniķis/ iekārtu uzstādītājs” uz e-pastu: cv@fts-baltic.com.

Pieteikšanās e-pasts:
Pieteikšanās saite:
Uzņēmums
FTS Baltic
Adrese
Liepājaa
Apraksts

Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30