Grāmatvedis /-e
Detalizēta informācija
Publicēts:
17.09.2021
Atrašanās vieta:
Liepāja
Tips:
Pilna laika
Darba samaksa mēnesī (EUR):
no 1200 EUR (bruto)
Apraksts:

ilkeborg Spaantagning Baltic SIA, Dānijas uzņēmuma meitas uzņēmums, kas nodarbojas ar metālapstrādi uz CNC virpošanas un CNC frēzēšanas iekārtām, savam kolektīvam aicina pievienoties GRĀMATVEDI Galvenie pienākumi: - Apstrādāt un ievadīt uzskaites sistēmā ienākošos un izejošos grāmatvedības dokumentus, - Sagatavot nepieciešamās atskaites uzņēmuma vadības vajadzībām, - Kontrolēt norēķinus ar debitoriem, - Piedalīties gada pārskata informācijas sagatavošanā, - Citu grāmatvedības un uzskaites funkciju veikšana atkarībā no nepieciešamības. Prasības kandidātiem: - Izglītība finanšu jomā, - Iepriekšējā pieredze grāmatveža amatā tiks uzskatīta par priekšrocību, - Grāmatvedības cikla un LR nodokļu likumdošanas pārzināšana, - Teicamas latviešu un labas angļu valodas zināšanas, - Iniciatīva, precizitāte, augsta atbildības sajūta un labas sadarbības prasmes. Piedāvājam: - Atbildīgu darbu un vērtīgu pieredzi stabilā starptautiskā uzņēmumā, - Pozitīvu un profesionālu vidi, - Stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1200 EUR (bruto) /mēnesī; - Sociālās garantijas, - Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu, - Komandas saliedēšanas pasākumus.

 

Pieteikšanās saite:
Uzņēmums
Silkeborg Spaantagning Baltic
Saite uz interneta vietni
Adrese
Liepaja
Apraksts

Maskinfabrikken Silkeborg Spåntagning  ir viens no vadošajiem metālapstrādes uzņēmumiem Dānijā, kas dibināts 1989.gadā un specializējies virpošanas, frēzēšanas, urbšanas un līdzīgos pakalpojumos. 

SIA "Silkeborg Spaantagning Baltic" ir Maskinfabrikken Silkeborg Spåntagning pirmā filiāle, kas reģistrēta Latvijas Uzņēmumu Reģistrā 2005.gada 15.februārī.

SSB darbības sfēra ir metāla apstrāde uz ciparvadības darbgaldiem (CNC). Šobrīd šeit darbojas zāģēšanas, virpošanas, frēzēšanas un metināšanas nodaļas, kurās, kopā ar biroja darbiniekiem, nodarbināti ap 80 cilvēki. Katru gadu prakses vietas tiek piedāvātas arī Liepājas Valsts Tehnikuma, Liepājas Universitātes un Latvijas Lauksaimniecības Universitātes jaunajiem censoņiem.

Uzņēmuma ražošanas un administratīvās telpas kopumā aizņem aptuveni 3000 m2 lielu platību un atrodas industriālā parka "Liepaja Business Centre" teritorijā Kapsēdes ielā 2, Liepājā.

Kopš 2007.gada uzņēmums ir arī Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes Rūpniecības Asociācijas biedrs.

Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30