Nekustamā īpašuma speciālists
Detalizēta informācija
Publicēts:
27.12.2021
Atrašanās vieta:
Liepāja
Tips:
Pilna laika
Darba samaksa mēnesī (EUR):
no 1500 euro (bruto)
Apraksts:

SIA “BALTU KOKS” aicina darbā nekustamo īpašumu iepirkšanas aģentus darbam visā Latvijā.

Pienākumi:

  • Nekustamo īpašumu iepirkšana
  • Jaunu klientu piesaiste
  • Īpašumu apsekošana un novērtēšana
  • Līgumu slēgšana, dokumentu sagatavošana
  • Regulāru darba atskaišu veidošana

Prasības:

  • Iepriekšēja pozitīva un rezultatīva pieredze nekustamo īpašumu darījumos tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Zināšanas mežsaimniecības jomā tiks uzskatītas par priekšrocību
  • Ļoti labas komunikācijas, sarunu vešanas un pārdošanas prasmes
  • Prasme plānot un organizēt darbu, vadīt un kontrolēt procesu kvalitāti
  • Spēja noteikt prioritātes, izlēmīgums un patstāvība, lai sasniegtu izvirzītos mērķus
  • B kategorijas vadītāja apliecība

Piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu atalgojumu
  • Darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu
  • Aizrautīgu un dinamisku darbu
  • Jaunus profesionālus izaicinājumus, strādājot dinamiskā komandā

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz info@baltukoks.lv

Pieteikšanās e-pasts:
Pieteikšanās saite:
Uzņēmums
SIA Baltu Koks
Saite uz interneta vietni
Adrese
Liepāja
Apraksts

Zaļais zelts, kas nodots no paaudzes paaudzē. Mūsu senču iekopts un nosargāts. Bagātība, ko novērtēs zinātāji un pasargās īsti aizgādņi. Tādi kā “BALTU KOKS”.

Mēs, “BALTU KOKS”, saprotam meža spēku un koka vērtību. Apzināmies, cik vērts ir katrs gredzens koka stumbrā. Tāpēc maksāsim par jūsu mežu pašu augstāko cenu, padarot to par jūsu kapitālu. Vai arī palīdzēsim jums vairot tā vērtību, ļaujot pelnīt jūsu bērniem, jūsu nākotnei.

Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30