Sliežu ceļa montieris
Detalizēta informācija
Publicēts:
06.06.2022
Atrašanās vieta:
Sliežu iela 9, Liepāja
Tips:
Pilna laika
Darba samaksa mēnesī (EUR):
800-1000 EUR
Apraksts:

Galvenie darba pienākumi: veikt vienkāršus, vidēji sarežģītus un sarežģītus sliežu ceļu uzturēšanas, remonta, montāžas un demontāžas darbus.

 

Prasības kandidātiem:

·    Vidējā tehniskā vai vidējā izglītība;

·    Valsts  valodas prasme;

·     B kategorijas vadītāja apliecība;

·     Metinātāja MMA kvalifikācijas apliecība vai sertifikāts tiks uzskatīta par priekšrocību.

 

 

Mēs novērtēsim:

·          Velmi mācīties un apgūt jaunas zināšanas;

·          Teicamas komunikācijas prasmes, spējas strādāt komandā;

 

Mēs piedāvājam:

·      iespēju pilnveidot savas profesionālās zināšanas un pieredzi;

·      veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;

·      stabilu atalgojumu  un sociālās garantijas.

 

Iesniedzamie dokumenti:


• dzīves un darba apraksts (CV);
• motivēta pieteikuma vēstule.

 

Pieteikšanās termiņš un dokumentu iesniegšanas kārtība:

Amata pretendenti dokumentus ar norādi “sliežu ceļa montieris” var iesniegt Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldē,  Fēniksa ielā 4, Liepājā, LV-3401, līdz 2022.gada 19. jūnijam (pasta zīmogs):


• nosūtot pa pastu;
• nosūtot uz e-pasta adresi sintija@lsez.lv.

Tālrunis uzziņām: 6 34 07706.

 

Mēs augstu novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar tiem
pretendentiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju!

 

Informācija par datu apstrādi

Personas datu apstrādes pārzinis ir Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde, adrese Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, tālrunis +371 634 27605, elektroniskā pasta adrese: lsez@lsez.lv.

Jūsu personas datu apstrādes mērķis – darbinieku atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai.

Pēc pretendentu atlases Jūsu personas dati tiks dzēsti. Papildus informācija par Jūsu personas datu apstrādi pieejama Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldes mājaslapā www.liepaja-sez.lv sadaļā Privātuma politika.

Pieteikšanās e-pasts:
Pieteikšanās saite:
Uzņēmums
Liepājas SEZ pārvalde
Saite uz interneta vietni
Adrese
Liepāja
Apraksts

Saskaņā ar 1997. gada 17. februārī pieņemto Liepājas speciālās ekonomiskās zonas likumu, Liepājas speciālo ekonomisko zonu veido Liepājas speciālās ekonomiskās zonas teritorija, kurā veic komercdarbību Liepājas speciālās ekonomiskās zonas komercsabiedrības un kuru pārvalda un uzrauga Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde. Liepājas speciālās ekonomiskās zonas teritorijā pilnībā ir spēkā Latvijas Republikas likumi un citi normatīvie akti. Savukārt ar Liepājas speciālās ekonomiskās zonas likumu tiek noteikti izņēmumi attiecībā uz Liepājas speciālās ekonomiskās zonas komercsabiedrībām vienīgi komercdarbības un ieguldījumu jautājumos, ārvalstnieku darba jautājumos, kā arī attiecībā uz rīcību ar nekustamo īpašumu. Liepājas speciālās ekonomiskās zonas teritorijā pilnībā ir spēkā Latvijas Republikas likumi un citi normatīvie akti. Savukārt ar Liepājas speciālās ekonomiskās zonas likumu tiek noteikti izņēmumi attiecībā uz Liepājas speciālās ekonomiskās zonas komercsabiedrībām vienīgi komercdarbības un ieguldījumu jautājumos, ārvalstnieku darba jautājumos, kā arī attiecībā uz rīcību ar nekustamo īpašumu. Liepājas speciālās ekonomiskās zonas teritorijā pilnībā ir spēkā Latvijas Republikas likumi un citi normatīvie akti. Savukārt ar Liepājas speciālās ekonomiskās zonas likumu tiek noteikti izņēmumi attiecībā uz Liepājas speciālās ekonomiskās zonas komercsabiedrībām vienīgi komercdarbības un ieguldījumu jautājumos, ārvalstnieku darba jautājumos, kā arī attiecībā uz rīcību ar nekustamo īpašumu. Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde slēdz līgumus ar Liepājas SEZ kapitālsabiedrībām par komercdarbības veikšanu Liepājas SEZ teritorijā, un, ja tas nepieciešams, iznomā vai atsavina zonas teritorijā esošo zemi, izņemot ostas zemi. Liepāja SEZ pārvalde neapsaimnieko dzīvojamo fondu, ielas un citas Liepājas pilsētas komunikācijas.

 
 
 
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30