Galvenā/-ais grāmatvede/-is
Detalizēta informācija
Publicēts:
22.05.2023
Atrašanās vieta:
Liepāja
Tips:
Pilna laika
Darba samaksa mēnesī (EUR):
no 2500 EUR (bruto)
Apraksts:

LSEZ SIA “DG Termināls” aicina darbā – GALVENO GRĀMATVEDI VAI TOPOŠO GALVENO GRĀMATVEDI.

Darba pienākumi:
– Uzņēmuma grāmatvedības un finanšu procesu organizēšana, uzskaite, izpilde un kontrole atbilstoši LR likumdošanas prasībām;
– Finanšu atskaišu sagatavošana un datu analītika;
– Pozitīva sadarbība ar tiešajiem amata sadarbības partneriem (ieskaitot valsts un pašvaldības iestādes);
– Iekšējā audita pienākumi.

Prasības:
– Izteikta tieksme uz pilnveidošanos un profesionālu izaugsmi;
– Atbilstoša augstākā izglītība (CIMA vai ACCA tiks uzskatīta kā priekšrocība);
– Izcilas svešvalodu zināšanas;
– Nevainojama SQL datu bāzu un Excel pārvaldīšana;
– LR likumdošanas pārzināšana.

Piedāvājam:
– Sociālās garantijas;
– Veselības apdrošināšanu un citus bonusus;
– Profesionālās izaugsmes iespējas;
– Atalgojumu sākot no nacionālā statistiski vidējā līmeņa (1400 eur/mēnesī) atkarībā no prasmēm;
– Kvalificētam kandidātam, kurš atbilst minimālām prasībām, atalgojums sākot no 2500 eur/mēnesī;
– Individuāla pieeja izskatot iespējas nepieciešamajam atbalstam ar pārvākšanos un iekārtošanos Liepājā.

Pamatdarba vieta: Mūsdienīgā ofisā Liepājā, Pulvera ielā 33.
Darba organizācija: Pilna slodze

Ja esi piemērots kandidāts sūti CV ar norādi ”GRĀMATVEDIS” uz hr@dgterminals.lv

Pieteikšanās e-pasts:
Pieteikšanās saite:
Uzņēmums
"DG Termināls"
Saite uz interneta vietni
Adrese
Liepāja
Apraksts

Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas SIA "DG Termināls" ir 2000. gadā dibināts uzņēmums, kura galvenā darbības nozare ir lejamkravu pārkraušana un uzglabāšana.

Uzņēmums atrodas Liepājā, neaizsalstošas ostas teritorijā, un kopš 2002. gada ir daļa no Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (LSEZ).

Eiropas Savienības (ES) muitas zona (kopš 2004. g.).

Ir iespējams akcīzes preču noliktavas status attiecīgajām preču grupām.

Terminālis darbojas bez pārtraukumiem (visu gadu, 24/7), pārkraujot un uzglabājot nepārtikas produktu kravas, kas tiek piegādātas no NVS, Baltijas valstīm, Eiropas Savienības un citiem reģioniem.

Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30