• Kruīzu kuģi

Liepājas osta jau daudzus gadus atzīta par veiksmīgu reģionālo kravu pārkraušanas centru un ir trešā lielākā osta valstī. Pēdējā laikā pieaug arī kruīzu nozares interese par Liepāju. Jau iepriekš tūkstošiem tūristu Liepājā ieradās pa jūru prāmju maršrutā no Trāvemindes Vācijā. Tagad tiek domāts, lai pilsētas viesi varētu ierasties arī uz kruīza kuģiem.


Kruīza ceļojums nav tikai laiks uz kuģa - neviens ceļojums neiztiek bez ekskursijas krastā. Liepāja ir viena no jaunākajiem kruīza galamērķiem Baltijas jūras rietumu krastā, nodrošinot vislabāko pieredzi kruīzu kuģu pasažieriem.

Kruīzu kuģu piestātnes atrodas tiešā ostas caurlaides tuvumā, nodrošinot ērtu piekļuvi pilsētas centram un citiem tūrisma galamērķiem, kur tiek piedāvātas pastaigu vai autobusu ekskursijas gida pavadībā, kas ļauj iepazīt vietējo vēsturi, kultūru, virtuvi, izbaudīt labiekārtotos parkus, vēsturisko un mūsdienu arhitektūru, Zilā karoga pludmali un daudz ko citu.

Pilsētas viesi, kuri izvēlas militārā mantojuma tūrismu, ekskursijā var apmeklēt Baltijā lielāko vēsturisko militāro teritoriju – pilsētas daļu ar nosaukumu Karosta, kas celta 19. gadsimtā militārajām vajadzībām. Tā ir unikāla vēsturiskā un arhitektūras kontekstā ne tikai Latvijā, bet arī pasaules mērogā.

Vai informācija bija noderīga?
Background image