Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde pieņem papildus drošības pasākumus, bet turpina kravu pārvadājumus
16. marts, 2020

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju, lai ierobežotu Covid-19 tālāku iespējamu izplatību, Liepājas SEZ pārvalde noteikusi papildus drošības pasākumus uz nenoteiktu laiku līdz turpmākajam rīkojumam.

 

Saskaņā ar Latvijas valdības pieņemto lēmumu, no 2020.gada 17.marta plkst. 00:00 līdz 14.aprīlim ieskaitot, tiks slēgti starptautiskie pasažieru pārvadājumi no Latvijas/uz Latviju. Tas nozīmē, ka noteiktajā laika periodā pasažieru pārvadājumus nenodrošinās arī "StenaLine" prāmja līnija Trāveminde - Liepā️ja.

 

Plašāka informācija: https://www.stenaline.lv/aktuala-informacija

 

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde turpina nodrošināt pakalpojumus, stingri ievērojot drošības pasākumus:

 

- Loči un citi ostas darbinieki, kuri savu darba pienākumu dēļ nevar izvairīties no tikšanās ar kuģu apkalpes locekļiem, ir apgādāti ar individuālās aizsardzības un dezinfekcijas līdzekļiem, kā arī informēti par citiem drošības pasākumiem.

 

- Visas darbības, kas saistītas ar kravu apkalpošanu un kuģu apriti, jāveic maksimāli samazinot personu fizisko saskarsmi.

 

- Liepājas SEZ pārvalde ir informējusi kravas kuģu aģentus par veicamajām darbībām pirms kuģa ienākšanas ostā, un jāsniedz precīzas ziņas par kuģa apkalpes sastāvu un visu apkalpes locekļu veselības stāvokli.

 

- Liepājas SEZ pārvalde ir ierobežojusi apmeklētāju pieņemšanu Liepājas SEZ pārvaldes administratīvajā ēkā un aicina iespēju robežās visus jautājumus risināt elektroniski vai sazinoties pa telefonu ar nepieciešamajiem speciālistiem.

 

Liepājas SEZ pārvaldes epasts: lsez@lsez.lv, tālr. 6 34 27605.

Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30