Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
Viena diena Liepājas speciālajā ekonomiskajā zonā no putna lidojuma
21. аprīlis, 2020

Jau vairāk nekā mēnesi dzīvojam un strādājam, ievērojot drošības pasākumus un distanci, atbildīgi izturoties viens pret otru. Taču ikdienas darbs daudzās nozarēs turpinās, pārvarot atkal jaunus izaicinājumus, lai ekonomiskā aktivitāte ražošanas, tranzīta un loģistikas nozares uzņēmumos nemazinātos.

 

Viens no reģiona ekonomikas stūrakmeņiem ir Liepājas speciālā ekonomiskā zona, kas apvieno ražošanas un ostas uzņēmumus, nodarbinot tūkstošiem cilvēku. Katrs darbinieks katru dienu pilda savus darba uzdevumus, ievērojot lielāku distanci nekā citos apstākļos. Metālmeistari, inženieri, kapteiņi, matroži, dokeri, loči, būvnieki, metinātāji, šoferi, krāvēji un daudzu citu profesiju liepājnieki strādā katru dienu.

 

Liepājas SEZ pārvalde sadarbībā ar videomāksliniekiem no Robyworks vienu dienu veltīja, lai apskatītos, nofilmētu un parādītu arī citiem, kā arī šajā laikā Liepājā turpina būvēt jaunas rūpnīcas, kā krauj un ved kravas, kā ienāk un iziet kuģi no Liepājas ostas un kā tas izskatās no putna lidojuma.

Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30