Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
Jauns savienojums Baltijas valstīs Liepāja-Kārlskrūna-Trāveminde
04. augusts, 2020

Sākot ar 13.augustu, prāmju operators Stena Line uzsāks jaunu, uz kravu pārvadājumiem orientētu maršrutu starp Latviju, Zviedriju un Vāciju, jau esošajā maršrutā Liepāja - Trāveminde pievienojot piestāšanu Kārlskrūnas ostā.

 

Prāmju operators Stena Line nodrošina kravu un pasažieru pārvadājumus septiņos maršrutos Baltijas jūrā. Sākot ar 13.augustu, kā papildpakalpojums kravu pārvadātājiem tiks piedāvāts reiss maršrutā Liepāja-Trāveminde ar piestāšanu Kārlskrūnas ostā, tā nodrošinot plašākas tirdzniecības un transporta iespējas starp Baltijas valstīm un Skandināvijas dienvidu daļu. “Mēs novērojam pieprasījuma pieaugumu pēc jūras pārvadājumiem Baltijas reģionā. Šis ir augošs reģions, kurā jau tagad ir jūtama aktīva Stena Line klātbūtne, un mums ir prieks, ka varam paplašināt klientiem sniegto iespēju klāstu. Mūsu mērķis ir nākotnē palielināt arī reisu skaitu un kapacitāti,” saka Erik Thulin, Baltijas jūras ziemeļu reģiona vadītājs.

 

Maršrutā no Liepājas uz Trāvemindi zem dāņu karoga kursē divi RoPax kuģi Stena Gothica un Urd – abi ir 171 metru gari un ar 1600 līnijmetru ietilpību. Sākotnēji piestāšana Kārlskrūnas ostā būs tikai ceturtdienas vakarā - vienā virzienā no Liepājas uz Trāvemindi.

 

“Tas ir aizraujošs papildinājums mūsu darbībā un servisa nodrošināšanā. Mēs pastiprināsim savu pozīciju kā Eiropas vadošais prāmju uzņēmums, atbildot uz pieaugušo pieprasījumu Baltijas jūras reģionā,” saka Niclas Mårtensson, Stena Line izpilddirektors.

 

Plašāka informācija par Stena Line prāmju maršrutu tīklu Eiropā, kursēšanas grafikiem un prāmjiem iespējams uzzināt https://www.stenalinefreight.com/routes/

 

Papildu informācijai lūdzam sazināties:

Stena Line Group Press Office

+46 (0)704 85 85 32

press@stenaline.com

 

Stena Rederi A/S ir Stena AB grupai pilnībā piederošs meitasuzņēmums, kam pieder maršruts Liepāja-Trāveminde un divu kuģu, kuri kursē zem dāņu karoga (DIS), tehniskā vadība. Maršruts un kuģi ir daļa no Stena Line prāmju maršrutu tīkla, un maršruts tiek virzīts tirgū, izmantojot Stena Line pārdošanas kanālus. Plašāka informācija pieejama mājaslapā www.stenarederi.com

 

Stena Line ir viens no Eiropas vadošajiem prāmju uzņēmumiem ar 36 kuģiem, 18 maršrutiem Ziemeļeiropā un 28 000 reisiem ik gadu. Stena Line ir būtiska daļa no Eiropas loģistikas tīkla, apvienojot intermodālos pārvadājumus pa dzelzceļu, autoceļiem un jūru. Stena Line spēlē arī svarīgu lomu Eiropas tūrismā, nodrošinot pasažieru pārvadājumus. Tas ir ģimenes uzņēmums, kas tika dibināts 1962.gadā, ar galveno mītni Gēteborgā. Stena Line strādā 4300 darbinieki; gada apgrozījums sasniedz 14 miljardus zviedru kronu (SEK). Plašāka informācija pieejama mājaslapā www.stenaline.com.

Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30