Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
Ievērojot epidemioloģiskos pasākumus, Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde turpina darbu
26. oktobris, 2020

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde (Pārvalde) apstiprinājusi pasākumu plāns, lai ierobežotu Covid-19 izplatīšanos iespēju un turpinātu darbu atbilstoši epidemiologu norādījumiem. Ka viens no galvenajiem COVID-19 izplatības ierobežošanas priekšnoteikumiem ir noteikta distancēšanās. Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde šobrīd ir atvērta apmeklētājiem, bet apmeklētāji tiek pieņemti pēc iepriekšēja pieraksta pie noteiktā darbinieka, ja vien nav iespējams darba procesu noorganizēt attālināti.

Liepājas SEZ pārvalde aicina dokumentus iesniegt elektroniski, bet gadījumos, kad tas nav iespējams vērsties pie dokumentu pārvaldības speciālista, kurš tālāk administrē to plūsmu. Liepājas SEZ pārvaldes Covid-19 izplatīšanās ierobežošanas pasākumu plāns arī nosaka, ka apmeklētājiem ienākot Pārvaldes telpās jādezinficē rokas un jāievēro 2 metru distanci. Noteikts arī, ka visas sanāksmes tiek organizētas attālinātā tiešsaistē, bet klātienes sapulces var sasaukt tikai par svarīgiem un neatliekamiem jautājumiem, par kuriem elektroniski nav iespējams kvalitatīvi un pilnvērtīgi vienoties. Sapulces drīkst organizēt apspriežu telpās, kurās iespējams nodrošināt ne mazāk kā 2 m attālumu citam no cita. Sapulces organizators ir atbildīgs par nepieciešamās distances ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību, telpu vēdināšanu un sapulces norises ilgumu.

 

Esošais Liepājas SEZ pārvaldes Covid-19 izplatīšanās ierobežošanas pasākumu plāns ir spēkā no šā gada 23. oktobra līdz turpmākiem norādījumiem, atbilstoši valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem apstākļiem.

Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30