Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
Uzņēmums "Kohsel" Liepājā izaug no vecām telpām un izbūvē savu rūpnīcu
30. аprīlis, 2021

Induktīvo komponentu globālais ražotājs SIA “Kohsel Latvia” nesen pārcēlās uz plašākām un  modernākām  ražošanas telpām, kas atrodas LSEZ SIA “Lauma Fabric” teritorijā, Liepājā. Nepārtraukti augošajam uzņēmumam jaunās ražošanas telpas nozīmē lielāku efektivitāti un tālāku attīstību.

 

Jau 2020. gada jūnijā SIA “Kohsel Latvia” nomainīja atrašanās vietu, pārceļoties uz jaunām telpām. Ražotne bija izaugusi un bija nepieciešamas piemērotākas un plašākas telpas. “Pēdējo četru gadu laikā mēs, SIA “Kohsel Latvia”, esam izauguši no 70 līdz 130 darbiniekiem.  Mūsu vecajā atrašanās vietā mēs bijām spiesti izmantot ārpus telpām esošu noliktavu, mūsu ražošana tika izvietota 3 līmeņos un mums bija nepieciešama lielāka ražošanas platība, lai organizētu efektīvu ražošanas plūsmu. Esam gandarīti, ka šobrīd mums ir vairāk nekā 4500 m2 ražošanas platība vienā vietā viena stāva līmenī, kas ļauj daudz labāk plānot un organizēt ikdienas ražošanas procesu, ”saka SIA "Kohsel Latvia" rīkotājdirektors Aldis Olups.

 

Jaunā SIA “Kohsel Latvia” rūpnīca atrodas pilnībā atjaunotā ēkā, kas pielāgota LEAN un 5S principiem. SIA Kohsel Latvia rīkotājdirektors Aldis Olups: “Plānojot jauno rūpnīcu, mums bija svarīgi izveidot interjera dizainu, kas atvieglo efektīvu darba procedūru ieviešanu. Turklāt mums bija svarīgi izveidot lieliskas darba vietas, un aprīkot ar iekārtām kuras novērtē mūsu darbinieki. Mums "Kohsel" kopumā ir svarīga darba vide un tam mēs veltam pastāvīgu uzmanību.”

 

"Kohsel" ir zaļi domājošs uzņēmums  un  globāls ražotājs, kurš  strādā augošā nozarē. Uzņēmuma apgrozījums pēdējo četru gadu laikā ikgadu ir palielinājies  par 15-20 procentiem.  "Kohsel" ražotā produkcija, galvenokārt, tiek izmantota atjaunojamās enerģija un enerģijas optimizācijas nozarēs.

 

SIA “Kohsel Latvia” ražošana ir koncentrēta uz visiem lielajiem induktīvajiem komponentiem, un metāla patēriņš gadā sasniedz 1300 tonnas.

 

Covid-19 vīrusa laiks ir bijis grūts daudzās nozarēs, taču induktīvo komponentu ražotājs uz nākotni skatās cerīgi un plāno saglabāt arī turpmāk apgrozījuma pieaugumu par 15-20%, norāda SIA Kohsel Latvia rīkotājdirektors Aldis Olups.

 

Par kompāniju

SIA “Kohsel Latvia” darbu Latvijā un Liepājā uzsāka 2005. gadā. Kohsel ir globāls transformatoru, droseļvārstu un filtru ražotājs, kura galvenā mītne atrodas Dānijā. Ar nepārtrauktu koncentrēšanos uz visu procesu optimizēšanu, "Kohsel" ir pazīstams ar to, ka savlaicīgi nodrošina kvalitāti par konkurētspējīgām cenām. Uzņēmumam ir vairāk nekā 50 gadu pieredzes, un  visā pasaulē tas nodarbina vairāk nekā 500 cilvēku.

Vairāk lasiet vietnē: www.kohsel.dk

Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30