Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
Karostā norobežota un apsargāta ir negadījuma vieta, kurā smagu kājas traumu guva zēns
27. jūnijs, 2021

25. jūnijā Liepājas SEZ pārvalde no sociālās vietnes Facebook uzzināja par negadījumu jūras piekrastē Liepājā starp Karosta kanālu un Ziemeļu molu, kurā cieta zēns, kurš peldējās jūrā aptuveni 30 m no krasta. Nekavējoties pēc informācijas saņemšanas Liepājas ostas apsardze identificēta negadījuma vieta un visu nakti to apsargāja.

 

Liepājas SEZ pārvaldes darbinieki kopā ar brīvprātīgajiem un atbildīgajiem dienestiem, šodien 26. jūnijā atkārtoti apsekoja negadījuma vietu un ar bojām norobežoja to. Pēc pirmatnējās apskates aptuveni 1,2 m zem ūdens atrodas trīs metāla mucas jeb bojas. Vienlaikus ostas apsardzes darbinieki turpina patrulēt, lai nepieļautu peldēšanos norobežotajā vietā.  Liepājas SEZ pārvalde novēl zēnam ātru atveseļošanos un saka lielu paldies viesiem tiem, kas nepalika vienaldzīgi t.sk. brīvprātīgajiem ūdenslīdējiem, ostas apsardzei un Tehniskā dienesta vīriem.

 

Pēc negadījuma tika saņemtas vēl vairākas informācijas par jūrā esošajiem priekšmetiem visā piekrastes zonā no Karostas kanāla līdz Ziemeļu molam.

 

Diemžēl arī pēc 30 gadiem Karostas teritorijā un tai pieguļošajā jūras piekrastē sastopams padomju militāristu atstāto mantojums.  Pirms daudziem gadiem rūpīgi tika apsekota teritoriju no ziemeļu mola uz ziemeļiem, kad tur izveidoja publisku pludmali, tāpat no Karostas kanāla ir izcelti priekšmeti, kas palika pēc padomju armijas aiziešanas. 

Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30