Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
Kontakti

 

  E-adrese

Fēniksa iela 4, Liepāja, Latvija, LV - 3401
Telefona nr.:
(+371) 63427605
Faksa nr.:
(+371) 63480252
E-pasts:
lsez@lsez.lv
Uldis Hmieļevskis
Pārvaldnieka pienākumu izpildītājs
Uldis Hmieļevskis
Pārvaldnieka pienākumu izpildītājs
Telefona nr.
(+371) 29440526
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
uldis.hmielevskis@lsez.lv
Inita Pelnēna
Juridiski administratīvās daļas vadītāja
Pauls Grabovskis
Vecākais jurists
Eva Zaļaiskalna
Jurists
Inita Pelnēna
Juridiski administratīvās daļas vadītāja
Telefona nr.
(+371) 63426074
E-pasts
inita@lsez.lv
Pauls Grabovskis
Vecākais jurists
Telefona nr.
(+371) 63407704
E-pasts
pauls@lsez.lv
Eva Zaļaiskalna
Jurists
Telefona nr.
(+371) 63407704
E-pasts
eva.zalaiskalna@lsez.lv
Anna Leja
Kvalitātes vadītāja
Dina Ansone
dokumentu pārvaldības speciāliste
Sintija Liepa
Personāla speciāliste
Anna Leja
Kvalitātes vadītāja
Telefona nr.
(+371) 29211246
E-pasts
anna@lsez.lv
Dina Ansone
dokumentu pārvaldības speciāliste
Telefona nr.
(+371) 63427605
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
dina.ansone@lsez.lv
Sintija Liepa
Personāla speciāliste
Telefona nr.
(+371) 63407706
Fakss
(+371) 63422395
E-pasts
sintija@lsez.lv
Kristīne Alpēna
Iepirkuma speciāliste
Kristīne Bārtniece
Nekustamā īpašuma speciāliste
Kristīne Alpēna
Iepirkuma speciāliste
Telefona nr.
(+371) 63422394
E-pasts
kristine.alpena@lsez.lv
Kristīne Bārtniece
Nekustamā īpašuma speciāliste
Telefona nr.
(+371) 63407700
E-pasts
kristine@lsez.lv
Ilze Rendniece
Finanšu direktore
Sendija Liniņa
Galvenā grāmatvede
Dina Ozoliņa
Finanšu daļas vecākais speciālists
Ilze Rendniece
Finanšu direktore
Telefona nr.
(+371) 63424000
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
ilze.rendniece@lsez.lv
Sendija Liniņa
Galvenā grāmatvede
Telefona nr.
(+371)
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
sendija.linina@lsez.lv
Dina Ozoliņa
Finanšu daļas vecākais speciālists
Telefona nr.
(+371) 63407701
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
dina@lsez.lv
Sandra Jansone
Finanšu daļas speciālists
Māra Uzoliņa
Finanšu daļas speciālists
Sandra Jansone
Finanšu daļas speciālists
Telefona nr.
(+371) 63401703
Fakss
(+371) 63481451
E-pasts
sandraj@lsez.lv
Māra Uzoliņa
Finanšu daļas speciālists
Telefona nr.
(+371) 63480635
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
marau@lsez.lv
Kaspars Poņemeckis
Drošības, aizsardzības un vides daļas vadītājs
Maija Uzoliņa
Drošības, aizsardzības un vides daļas speciālists
Kaspars Poņemeckis
Drošības, aizsardzības un vides daļas vadītājs
Telefona nr.
(+371) 26141920
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
kaspars@lsez.lv
Maija Uzoliņa
Drošības, aizsardzības un vides daļas speciālists
Telefona nr.
(+371) 26469786
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
maija@lsez.lv
Evita Pērkone
Komercdarbības atbalsta daļas vadītāja
Laura Adamoviča
Komercdarbības atbalsta speciāliste
Evita Pērkone
Komercdarbības atbalsta daļas vadītāja
Telefona nr.
(+371) 63407705
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
evita@lsez.lv
Laura Adamoviča
Komercdarbības atbalsta speciāliste
Telefona nr.
(+371) 63407705
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
laura@lsez.lv
Gints Reķēns
Biznesa attīstības un mārketinga daļas vadītājs
Guntis Beļskis
Biznesa attīstības un mārketinga daļas vadītāja vietnieks
Gints Reķēns
Biznesa attīstības un mārketinga daļas vadītājs
Telefona nr.
(+371) 26480333
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
gints.rekens@lsez.lv
Guntis Beļskis
Biznesa attīstības un mārketinga daļas vadītāja vietnieks
Telefona nr.
(+371) 29458814
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
guntis@lsez.lv
Ivo Koliņš
Tirgus izpētes un analītikas daļas vadītājs
Mārtiņš Pričins
Ekonomists
Ivo Koliņš
Tirgus izpētes un analītikas daļas vadītājs
Telefona nr.
(+371) 63427477
Fakss
(+371) 63407711
E-pasts
ivo@lsez.lv
Mārtiņš Pričins
Ekonomists
Telefona nr.
(+371)
Fakss
(+371) 63407711
E-pasts
martins.pricins@lsez.lv
Agris Andersons
Tehniskais direktors
Egils Sveilis
Tehniskā direktora vietnieks
Agris Andersons
Tehniskais direktors
Telefona nr.
(+371) 63429226
Fakss
(+371) 63407710
E-pasts
agris@lsez.lv
Egils Sveilis
Tehniskā direktora vietnieks
Telefona nr.
(+371) 63422008
Fakss
(+371) 63407710
E-pasts
egils@lsez.lv
Edgars Āboliņš
Datu aizsardzības speciālists
Edgars Āboliņš
Datu aizsardzības speciālists
Telefona nr.
(+371) 28664223
E-pasts
das@lsez.lv
Inguna Roze
Darba aizsardzības vecāka speciāliste
Inguna Roze
Darba aizsardzības vecāka speciāliste
Telefona nr.
(+371) 29724145
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
inguna@lsez.lv
Inese Matisone
Projektu vadītāja
Kristīne Lukošjus
Projektu vadītāja
Inese Matisone
Projektu vadītāja
Telefona nr.
(+371) 25458713
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
inese@lsez.lv
Kristīne Lukošjus
Projektu vadītāja
Telefona nr.
(+371)
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
kristine.lukosjus@lsez.lv
Līga Ratniece-Kadeģe
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Līga Ratniece-Kadeģe
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Telefona nr.
(+371) 29233446
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
liga@lsez.lv
Gints Ažēns
Ostas kapteinis
Antra Anspaka
Ostas kapteiņa dienesta biroja vadītaja
Gints Ažēns
Ostas kapteinis
Adrese
Vecā ostmala 59, Liepāja, LV-3401, Latvija
Telefona nr.
(+371) 63424721
Fakss
(+371) 63481451
E-pasts
captain@lsez.lv
Antra Anspaka
Ostas kapteiņa dienesta biroja vadītaja
Adrese
Vecā ostmala 59, Liepāja, LV-3401, Latvija
Telefona nr.
(+371) 63424721
Fakss
(+371) 63481451
E-pasts
lok@lsez.lv
Dainis Eņģelis
Hidrogrāfijas grupas vadītājs
Dainis Eņģelis
Hidrogrāfijas grupas vadītājs
Adrese
Sliežu iela 9, Liepāja, LV-3405, Latvija
Telefona nr.
(+371) 29188870
Fakss
(+371) 63407057
E-pasts
hydro@lsez.lv
Aigars Kudrēvičs
Tehniskā direktora vietnieks
Inga Zuļģe
Tehniskā dienesta sekretāre
Aigars Kudrēvičs
Tehniskā direktora vietnieks
Adrese
Sliežu iela 9, Liepāja, LV-3405, Latvija
Telefona nr.
(+371) 63422553
Fakss
(+371) 63423273
E-pasts
aigars@lsez.lv
Inga Zuļģe
Tehniskā dienesta sekretāre
Adrese
Sliežu iela 9, Liepāja, LV-3405, Latvija
Telefona nr.
(+371) 63423273
Fakss
(+371) 63423273
E-pasts
inga@lsez.lv
Caurlaide Nr. 1 (Centrālā)
 
Caurlaide Nr. 2
 
Caurlaide Nr. 3
 
Caurlaide Nr. 1 (Centrālā)
 
Adrese
Atslēdznieku iela 23, Liepāja, LV-3405, Latvija
Telefona nr.
(+371) 63420116
Caurlaide Nr. 2
 
Adrese
Sliežu iela 7, Liepāja, LV-3405, Latvija
Telefona nr.
(+371) 63422781
Caurlaide Nr. 3
 
Adrese
Brīvostas iela, Liepāja, LV-3405, Latvija
Telefona nr.
(+371) 63442020
Caurlaide Nr. 4
 
Caurlaide Nr. 4
 
Adrese
Kaiju iela 11, Liepāja, LV-3401, Latvija
Telefona nr.
(+371) 63425241
Informatīvs tālrunis vides jautājumos (24x7)
Telefona nr. (+371) 2 5625014
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30