Jaunumi

Liepājas SEZ valdes 18.jūnijā pieņemtie lēmumi

20.06.2024.
Lasīt vairāk

2024. gada 18. jūnijā notika kārtējā Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (Liepājas SEZ) valdes sēde, kurā izskatīja 8 darba kārtības jautājumus, pieņēma sešus lēmumus, kā arī iepazinās ar informatīvajiem ziņojumiem par Liepājas SEZ darbību un plānotajiem attīstības projektiem.

Lasīt vairāk

Karostas Industriālajā parkā atklāj jaunu proteīna ražošanas rūpnīcu

19.06.2024.
Lasīt vairāk

19. jūnijā svinīgi atklāta Golden Field Factory LV proteīna ražotne, kas atrodas Karostas Industriālā parkā. Līdz ar Golden Fields Factory LV ražotnes izveidi, Liepājā ir atgriezusies lauksaimniecības produktu pārstrāde un ienākušas pirmās Apvienoto Arābu emirātu un ASV investīcijas.

Lasīt vairāk

Liepājas ostā veiksmīgi noslēdzas “Aerones” robotu testi uz ūdens

14.06.2024.
Lasīt vairāk

Ar Liepājas SEZ pārvaldes un ostas Kapteiņdienesta atbalstu 12. un 13. jūnijā veiksmīgi norisinājās Latvijas uzņēmuma "Aerones" darbi, lai testētu īpašu robotizētu ierīci, kas paredzēta vēja ģeneratoru sazemējuma kontrolei uz ūdens pirms došanās strādāt Ziemeļjūrā. Liepājas SEZ pārvaldnieks Uldis Hmieļevskis norāda, ka šis ir lielisks piemērs, ka vēja enerģijas nozare rada iespējas Latvijas zinātniekiem, ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem attīstīt jaunas tehnoloģijas, pakalpojumus, radīt jaunas darbavietas gan vēja parku būvniecības laikā, gan to apkalpošanā.

Lasīt vairāk

Jau 25 gadus Liepājas ostā veiksmīgi strādā “Dan Store Latvija” termināls

12.06.2024.
Lasīt vairāk

“Dan Store” termināls nodrošina lauksaimniecības produkcijas eksportu un lopbarības produkcijas importu. Uzņēmums saviem klientiem piedāvā elastīgus loģistikas risinājumus, izmantojot tiešu piekļuvi dzelzceļam, modernu infrastruktūru un aprīkojumu, ko vada profesionāļi. 2023. gadā uzņēmums strādāja ar 6,7 milj. EUR apgrozījumu.

Lasīt vairāk

Palielina kuģošanas drošību Liepājas ostas Karostas kanālā

06.06.2024.
Lasīt vairāk

Ar kuģu aizsargbarjeru jeb vadulu izbūvi pie izgriežamā O.Kalpaka tilta, Liepājas ostas Karostas kanālā Liepājas SEZ pārvalde īstenojusi pēdējo komponenti Eiropas Savienības Kohēzijas fonda projektā Nr. 6.1.1.0/17/I/004 “Karostas kanāla un Ziemeļu vārtu hidrotehnisko būvju atjaunošana”. Kopumā projekta ietvaros atjaunota droša kuģošana ostas ziemeļu vārtos, atjaunoti Karostas kanāla moli, demontēta 1. piestātne un izbūvēts apgaismojums Karostas kanālā. Īstenojot projektu sasniegti projekta mērķi uzlabot kuģošanas drošību Karostas kanālā.

Lasīt vairāk

Arī 2024.gada sezonā Liepājas SEZ pārvaldes Jahtu ostā plīvos Zilais karogs

31.05.2024.
Lasīt vairāk

Arī 2024.gada burāšanas un ūdenstūrisma sezonā Liepājas SEZ pārvaldes Jahtu ostā plīvos Zilais karogs. Klātesot loču kuģa "Ausma" krustmātei Karīnai Tatarinovai un Liepājas SEZ vadībai, 31.maijā karogs tika svinīgi uzvilkts mastā.

Lasīt vairāk
Vai informācija bija noderīga?
Background image