Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
Nozares eksperti ar politiskajām partijām diskutēs par Latvijas ostu attīstību
19. septembris, 2022

Šodien, 19.septembrī, ATTA CENTRE telpās, Krasta ielā 60, norisināsies žurnālista Jāņa Dombura vadīta klātienes diskusija ar politisko partiju un to apvienību pārstāvjiem par Latvijas ostu un tranzīta nozari.

 

Tiks apspriestas tādas tēmas kā ostu pārvaldes reforma, esošās krīzes iespaids uz kritiskās infrastruktūras saglabāšanu, ostu nozares loma Latvijas attīstībā un Latvijas ostas Eiropas kontekstā.  Diskusijas mērķis ir pārspriest risinājumus aktuālajām nozares problēmām un analizēt tos ar politisko partiju un to apvienību izvirzītajiem pārstāvjiem. 

 

Diskusijā aicinātas piedalīties septiņas vadošās partijas un politisko partiju apvienības, atbilstoši SKDS partiju reitingiem augustā – “Jaunā Vienotība”, Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", sociāldemokrātiskā partija "Saskaņa",  “Zaļo un Zemnieku savienība”, “Progresīvie”, “Apvienotais saraksts – Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu Apvienība, Liepājas partija", “Attīstībai/Par!” un “Konservatīvie”.  

 

Politiskie spēki tiek aicināti uz diskusiju izvirzīt savu Ministru prezidenta amata vai satiksmes ministra amata kandidātu, izņemot sankcionētas personas. Tāpat neatkarīgi no partijas reitinga diskusijā aicināts piedalīties satiksmes ministrs Tālis Linkaits, ņemot vērā ministra atbildību par līdzšinējiem procesiem nozarē.

 

Diskusijā piedalīsies arī Latvijas Stividorkompāniju asociācijas padomes priekšsēdētājs Āris Ozoliņš, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš un Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) ģenerāldirektore Līga Meņģelsone.

 

Pasākumā aicināti piedalīties arī mediju pārstāvji. Interesenti diskusijai sekot līdzi varēs mediju platformās raidītajās tiešraidēs. 

 

Latvijas Stividorkompāniju asociācija ir uz attīstību vērsts nozares klāsteris, kas plāno zaļās enerģijas projektus, nozares ekselences centru, aktīvi meklē jaunus pievienotās vērtības pakalpojumus, attīsta ostās jaunus infrastruktūras projektus, nodrošina Latvijas un Baltijas valstu eksportu caur Latvijas ostām, jaunu darba vietu izveidi.

 

Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30