Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
Izsludina Liepājas jauniešu otrā foruma pieteikšanos pamatskolu un vidusskolu skolēniem
07. februāris, 2023

Turpinās Liepājas Jauniešu otrais forums “Mana nākotnes pilsēta”, kura laikā dažāda vecuma grupu bērnus un jauniešus aicinās piedalīties Liepājas attīstības plānošanā. Pirmie savu redzējumu uzbūra mazākie liepājnieki, bet šobrīd tiek uzrunāti pamatskolu un vidusskolu skolēni, lai attīstītu esošās idejas par bijušās rūpnīcas “Liepājas Metalurgs” ēkām, kas ilgus gadus bijusi plašākai sabiedrībai nepieejama, taču nākotnē organiski savienosies ar pārējo pilsētu.

 

Liepājas SEZ pārvalde un pašvaldība šeit redz iespēju izveidot videi draudzīgu industriālu parku. Tomēr jautājums ir atklāts - kādu redzam Latvijā lielāko industriālās ražošanas teritoriju – vai ar inovatīviem un videi draudzīgiem uzņēmumiem, kas darbojas pēc aprites ekonomikas principiem? Vai teritorija iekļausies pilsētvidē un būs plaši pieejama iedzīvotājiem? Šobrīd vārds tiek dots arī jaunajai paaudzei – ko šeit saredz bērni? Teritorijas attīstītāji un  Liepājas Jauniešu foruma organizatori gaida jauno liepājnieku idejas.

 

Pieteikties var, aizpildot anketu: https://lnf.lv/liepajas-jauniesu-forums-mana-nakotnes-pilseta/

 

Forumu organizē Liepājas Novada fonds sadarbībā ar Liepājas SEZ pārvaldi. Foruma norisi atbalsta Liepājas Izglītības pārvalde un Liepājas Būvvalde. Tehnoloģiskos risinājumus nodrošina nodibinājums Zinātnes un inovāciju parks.

 

Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30