ATKLĀTS KONKURSS “Būvprojektu izstrāde objektam “Ielu infrastruktūras izbūve un būvju demontāža bijušās rūpnīcas “Liepājas metalurgs” teritorijā” 1. un 2.kārta” Iepirkuma identifikācijas Nr. LSEZ2022/82/K

“Būvprojektu izstrāde objektam “Ielu infrastruktūras izbūve un būvju demontāža bijušās rūpnīcas “Liepājas metalurgs” teritorijā” 1. un 2.kārta”

 

Iepirkuma identifikācijas Nr. LSEZ2022/82/K

 

Iepirkuma priekšmets: Būvprojektu izstrāde objektam “Ielu infrastruktūras izbūve un būvju demontāža bijušās rūpnīcas “Liepājas metalurgs” teritorijā” 1. un 2.kārta saskaņā ar šī iepirkuma dokumentu un normatīvo aktu prasībām.

 

Iepirkumam ir divas iepirkuma daļas :

 

-              Būvprojekta “Ielu infrastruktūras izbūve un būvju demontāža bijušās rūpnīcas “Liepājas metalurgs” teritorijā” 1.kārta” izstrāde un autoruzraudzība;

 

-              Būvprojekta “Ielu infrastruktūras izbūve un būvju demontāža bijušās rūpnīcas “Liepājas metalurgs” teritorijā” 2.kārta” izstrāde un autoruzraudzība.

 

Pretendents var iesniegt piedāvājumu par vienu vai abām iepirkuma daļām.

 

CPV kods: 71320000-7

 

Iepirkuma izpildes termiņi: Būvprojekta izstrādes termiņš: 230 (divi simti trīsdesmit) dienu laikā pēc Līguma noslēgšanas.

 

Piedāvājums jāiesniedz līdz 2022.gada 10.jūnijam plkst.10.00 elektroniski Elektronisko iepirkumu sistēmā e-konkursu apakšsistēmā.

 

Ar Iepirkuma dokumentiem Ieinteresētais piegādātājs var iepazīties un saņemt tos elektroniski bez maksas Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldes EIS pircēja profilā https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/3290.

Dokumenti lejupielādei
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30