Prāmju satiksme
LSEZ “TERRABALT” SIA ir pirmais Latvijas uzņēmums, kas organizēja prāmju satiksmi starp Eiropu un Baltijas valstīm un jau vairāk kā 20 gadus veiksmīgi apkalpo regulāros jūras pārvadājumus.
Šobrīd, LSEZ “TERRABALT” SIA nodrošina nepārtrauktu prāmju līniju kustību, apkalpojot kravu-pasažieru (RO-PAX) prāmjus maršrutā:
Liepāja - Traveminde, Vācija (5x nedēļā). Pārgājiena ilgums no Liepājas uz Travemindi ir ~20 stundas.
Uzņēmuma rīcībā ir specializēts prāmju terminālis, kurā var apkalpot līdz 20 prāmju apmeklējumiem nedēļā. Terminālis ir piemērots lielgabarīta, smagsvara un cita veida projekta kravu pārkraušanai, kravu transportēšanai izmantojot, gan prāmjus, gan specializētus sauskravas kuģus.
Uzņēmuma rīcībā ir aprīkojums visa veida horizontālās kraušanas (termināla vilcēji, platformas, iekrāvēji, t.sk., specializēts konteineru iekrāvējs) un vertikālās kraušanas (portālceltņi, sprederi, greiferi, iekrāvēji) operāciju nodrošināšanai.
Papildus kravu iekraušanas operācijām terminālī tiek nodrošināti kravu konsolidācijas un uzglabāšanas pakalpojumi (atklātā vai slēgtā noliktavā), kravu pirms nosūtīšanas sagatavošana un iekraušana dzelzceļa vagonos vai novietošana un nostiprināšana uz dzelzceļa platformām, u.c. pakalpojumi.
Kontakti
Adrese
Brīvostas 14A, Liepāja, LV – 3405, Latvija
Telefona nr.
(+371) 634 25756
Faksa nr.
(+371) 634 81454
Stena Line
Prāmju satiksme tiek nodrošināta sadarbībā ar zviedru RO-PAX operatoru “Stena Line”. “Stena Line” ir starptautiska transporta kompānija, kura nodrošina visplašāko prāmju līniju tīklu Eiropā. Vairāk informācijas: https://www.stenaline.lv
Galerija
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30