Liepāja labākā vieta investīcijām un uzņēmējdarbībai

Investē Liepājā

Liepājas SEZ pārvalde un pilsētas pašvaldība veido uzņēmējdarbībai pievilcīgu vidi - vienotu ekonomikas ekosistēmu ar mērķi veicināt pilsētas un reģiona attīstību, piesaistīt jaunus uzņēmējus un atbalstīt esošo paplašināšanos, radīt jaunas darbavietas ar konkurētspējīgu atalgojumu un palielināt IKP un nomaksāto nodokļu daudzumu.

Uzzināt vairāk

Osta

Liepājas osta ir trešā lielākā no Latvijas ostām un pilsētas vārti uz plašo pasauli. Liepājas osta ir pilsētas būtība un raksturs. Liepāja kā visas pilsētas, kurām ir savas ostras domā un dzīvo plašāk. Liepājas osta ar savu izdevīgo ģeogrāfisko novietojumu starp austrumiem un rietumiem.

Uzzināt vairāk

Attīstības projekti

Sinerģijā ar uzņēmējiem Liepājas SEZ pārvalde plāno ilgtermiņa attīstību un izstrādā projektus, lai veicinātu uzņēmumu veidošanos, kas balstīti uz aprites un tehnoloģiskās izaugsmes pamatprincipiem.

Uzzināt vairāk

Jahtu osta

Liepājas Jahtu osta ir vienīgā Latvijā, kas lepojas atbilstību 37 starptautiskā ekosertifikāta Zilais karogs prasībām. Jahtu osta atrodas savā vēsturiskajā vietā - pilsētas centrā, kas ļauj ērti izbaudīt pilsētas pievilcību. Piecu minūšu attālumā pilsētas centrs, Rožu laukums un Tūrisma informācijas centrs, bet pludmale vien 15 minūšu pastaigas attālumā.

Uzzināt vairāk

Lidosta

Liepājas lidosta ir viena no divām Latvijas starptautiskajām lidostām, kas pēc rekonstrukcijas bija pirmā lidosta Eiropā, kura izgāja sertifikācijas procesu pēc jaunapstiprinātajām regulām.

Uzzināt vairāk

Oskara Kalpaka tilts

Izgriežamais tilts viens no vecākajiem metālkonstrukciju tiltiem Latvijā, kas atklāts 1906. gadā. Karostas kanāls ir aktīvs kuģniecības ceļš, tāpēc vairākas reizes diennaktī tiek atvērts kuģu satiksmei. Lai noskaidrotu, vai O. Kalpaka tilts ir atvērts, uzstādīta webkamera.

Uzzināt vairāk

Jaunumi

Background image